Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első Randi, tudnátok kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első Randi, tudnátok kicsit segíteni?!

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy 17 éves lánnyal (én is 17 vagyok), neki már volt egy barátja 1 éves kapcsolat volt az. nekem viszont ez lesz az első randim (tudom elég későn:( )

Olyan dolgokba szeretnék segítséget kérni, hogy: fagyizni megyünk majd el, utána meg közbe is gondolom sétálni fogunk. és az lenne a kérdés, hogy ilyenkor mennyire figyeljek az érintkezésre mikor érintsem meg milyen vicceknél stb...

plusz ha sétálunk fogjam meg egy idő után a kezét? vagy öleljem át?

esetleg ilyen dolgokba tudnátok segíteni? hogy ne tűnjek full amatőrnek!


köszönöm!



2015. jún. 18. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ahogy találkoztok öleld meg és egy röpke csók, ezzel a nehezén túl vagy, aztán kézenfogva elindultok. ha már belement egy randiba, tetszel neki annyira, hogy ezek beleférnek. ha már egyszer megvolt utána könnyebb bármikor megtenni, amikor éppen eszedbe jut
2015. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemhinném, hogy örülne neki ha egyből csókkal kezdenék
2015. jún. 18. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem akarnám, hogy az első randin megfogja a kezemet egy vadidegen, de még csókot sem nagyon, mert szeretném megismerni, és ha mégsem akarok vele folytatást, akkor jobb, ha előtte nem volt semmi ilyen érintkezés. De a puszi és egy ölelés mehet nyugodtan. :)
2015. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!