Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miböl veszik észre a nök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miböl veszik észre a nök, hogy a férfinak tetszik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látják a sátrat ágyéktájban.
2011. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
semmiből, az evolúció nem tanitotta meg őket XD
2011. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hogy viselkedsz a közelében :D
2011. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon bámulod (és észreveszik), akkor ebből gondolhatnak arra, hogy nem közömbösek a számodra.
2011. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
abból ahogy ránk néznek! aztán ahogy másra ha vele beszélnek/vagy akár a nővel is ha épp komoly a téma és épp nem a szebbik oldalak vannak mutogatva
2012. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én spec semmiből, nekem az ilyesmi sosem tűnik fel... Pedig állítólag megnéznek, ha megyek valakivel mindig mondja, hogy az ott téged néz, vagy neki tuti bejössz, állandóan téged bámul már húsz perce, meg stb, de én nekem akkor tűnik fel, hogy egyáltalán van ott valaki...

Lehet, hogy szimplán béna vagyok az ilyesmi felismerésében, nekem sosem szúr szemet.

Sőt egyszer halál frankón az se tűnt föl, hogy kikezdtek velem, azt hittem a srác kéregetni akar, vagy meg akar támadni, azért közeledik és tesz fel idióta kérdéseket, amire ő is tudná a választ (ilyen mennyi az idő? órával a karján kategória)... Szóval válaszoltam, és inkább elfutottam, mert megijedtem. xD

Szegény biztos rossz néven vette. De akkor még fiatalabb voltam. Mondjuk ez azóta sem nagyon változott...

21L

2012. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor kicsit félősen rám néz és rajtam tartja a tekintetét, de ha én is a szemébe nézek, akkor rögtön máshová néz. :)
2013. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!