Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék párt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék párt, ha nem járok sehová?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy társasági lény. Szeretem itthon tölteni a szabadidőmet, vagy éppen sportolok esetleg olvasok.

Nem sokat szoktak társaságba járni. Nem zárkódom el a világtól, csak nem szoktam konfrontálódni.

Személyiségre kicsit visszahúzódóbb, félénkebb, kedves és vidám pasi vagyok. Külsőre sem vagyok egy rémség. Átlagosnak mondanám magam. 180 magas 70 kg, kicsit sportos testalkat. 22 éves vagyok.

Nem dohányzom, nem iszom meg hasonlók...

Ti szívesen ismerkednétek egy ilyen sráccal?


2015. jún. 20. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha annyi idős lennék mint te akkor igen. Egyébként net-en jobban tudsz ismerkedni, no meg gyorsabb és biztonságosabb, mert hamarabb kiismerhetőbbek az emberek.
2015. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mumusan ***** válasza:
Interneten tudsz ismerkedni. Keresel olyan fórumokat, chatszobákat ahol hasonszőrűek vannak :)
2015. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És hol vannak ilyen chatszobák meg fórumok? Azt tapasztalom, kb minden ilyen dolog facebookon megy már
2015. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt is leírhattad volna, hogy merre laksz, így 200+ km-ről nem írna rád senki.
2015. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fejér megye - Székesfehérvár környéke

Bocsi.

2015. jún. 20. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatnatok, 21/F
2018. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!