Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hat (6) évnyi korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat (6) évnyi korkülönbség szerintetek lehet akadály ebben az életkorban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ismerkedek egy lánnyal egy-két hete, nagyon az elején tart ez a történet, ő tizenhét, én huszonhárom éves vagyok. Megfordult a fejemben a korkülönbség, hiszen én most végeztem a négy éves egyetemmel, ő pedig még most megy tizenegyedik osztályba. Érdeklődési kör terén nem érzem úgy, hogy ennyi lenne köztünk, meghát viselkedésben, gondolkodásban sem (ezt úgy értem, hogy ő gondolkodik nagyon tisztán, értelmesen és nem én hat évvel fiatalabban. :-) ) Valakinek volt ilyen korkülönbségű tapasztalata ? Nekem még nem!

2015. jún. 21. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Imádom ezeket az "érett gondolkozásmódú" tinilányokat. Pláne, hogy időnként összefutok néhánnyal és mind váltig ezt állítják magukról, aztán a valóságba inkább nem mennék (most) bele.


Valld be, rá vagy gerjedve, vagy legalábbis kénytelen voltál ezzel kezdeni, miután a te korosztályod számára nem vagy elég jó. Ez általános jelenség, nincs ezen mit szégyenli nem azért mondom, de ez a felesleges önámítás kiábrándító.

2015. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távra nem lehet alapozni. Én is 23 vagyok, kapcsolatot kezdtem egy 18 évessel, aki a sulival volt elfoglalva. Eljárt hozzám én hozzá. Mivel költözés előtt voltam, nyomatékosította hogy oda akar hozzám költözni, de persze egy fizetésből két emberre egész máshogy jönnek ki a dolgok. Mondhatni még gyerekes volt később derült ki hogy teljesen mások a nézeteink. Nem lett belőle semmi. Azóta már egy 25 éves barátnőm van, akivel teljesen jól kijövünk és együtt élünk
2015. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszönöm a véleményt és egy annyival korrigálnám, ha már ezt felvetetted, hogy az eddigi három barátnőm az én korosztályomból került ki (két évnyi korkülönbségen belül). Jelen esetben ennek a lánynak mind a kisugárzása, mind a személyisége megfogott, nem nevezném hirtelen begerjedésnek, legalábbis nem érzem úgy.
2015. jún. 21. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mások véleménye és megítélése alapján vond le a következtetést! Tapasztald meg, mivel az úgy is más lesz mint az itt leírt vélemények. A kapcsolat minősége és hossza csak is tőlelek függ. :)
2015. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!