Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ereztetek mar mindent athato,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar mindent athato, allatias kemiat?

Figyelt kérdés

Jojo tudom kovalens kotes es hasonlok....de viccet felreteve, veletek volt mar olyan h valakivel egy helyisegben voltatok es annyira kivantatok h szinte megorultetek tole, mindezt ugy h nem jartok,nincs is koztetek semmilyen kapcsolat csak amolyan munkahekyi "hello".


Viszont amikor egymasra neztek, vagy egymas kozeleben vagytok abba beleremegtek?

Ezt hogy lehet kezelni (oke, tudom dugas, de mondjuk arra nincs lehetoseg es nem is simeritek egymast rendesen).


Masreszt ha egy pasi elott eltitkolom, h vonzonak talalom attol o meg erezheti?



#kémia #szexualis orulet
2015. jún. 25. 22:03
 1/4 gida6 válasza:
Igen.Lassan két éve vagyok ugyanebben a helyzetben,bàr nekünk titkos viszonyunk is van.Sosem múlik el,úgy érzem.Semmi sem segìt.Sem az ha szexelünk,sem az ha szakìtunk,sem ha sértegetjük egymàst...semmi.
2015. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a velemenyed:-)


Nos en egy titkos viszonyba nem mennek bele ezzel a pasival mert csak es kizarolag egy hatalmas nagy dugast latok benne, marmint annak a lehetoseget:-))Meghallom a hangjat es hormon tombolas, erzem h nez, total forrosag, kb ugy nezek a monitorra mintha elelvezni keszulnek....es nem tudok ez ellen mit tenni osztonosen jon:-))


Borzasztoan utalom az egeszet. O ugyanezt erzi, ezert van ez a feszultseg koztunk es probalom ignoralni de egyszeruen orulten kivanjuk egymast.


Egyebkent volt h egymasba szerettunk v.kivel anno egy munkahelyen, az valami alomszep dolog, amiert erdemes mindent kockaztatni, ugyhogy megertelek:-)))

2015. jún. 25. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2 éve,a mostani párommal jártam így.

Volt egy 2 éves kapcsolatom,amikor egy házibuliban találkoztam azzal a sráccal,akivel szinte vonzottuk egymást! Durva volt amúgy nagyon :D Amikor belépett,már a szemünk rögtön összeakadt,úgy éreztem oda kell mennem,aztán úgy beszélgettünk mint 2 jóbarát,de a kémia! Fúú! :D Alig bírtam magam visszafogni.Ugye kapcsolatban voltam.De ez a kötődés,és kémia,a mai napig megmaradt.Elhagytam az exem,összejöttem a vonzódóssal,és akkora szerelem lett belőle hogy nehezen hihető...Nem múlik ez a kémia :)hiába a nagy dugások,meg bármi.lehet te is így járnál :D

2015. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nos igen, nalunk is hasonlo van annyibol, hogy amint eletemben eloszor beleptem az irodaba egymasra neztunk es abszolut kattanas. Utana gyorsan elkaptam a tekintetem es ez a tipikus "uristeeeen ezmijez" futott at rajtam:-)


Szoval gyorsan el is dontottem, h soha tobbet nem nezek ra es kulonben is ki nem allhatom az egesz jelenseget, ahogy oltozik, ahogy beszel es ezzel kvazi le is zartam magamban. Innentol ra sem neztem, o pedig folyamatosan korulottem volt es nezett, de sosem neztem ra, ettol fuggetlenul tovabbra is vonzott de egyszeruen annyira bugrisnak tunik, h az valami katasztrofalis:-))


Egyebekent meg sosem beszeltem vele csak haloom ahogy beszel masokkal mert mindig maximum hangeron beszel:-)Nem mult el ugy nap h elo ne jott volna bennem h "uristeeen menj a kozelembol utalllaaaaaa, taplooooo":-)) szoval ez volt bennem es mindig roppantul bosszantott h kozel all hozzam es ugy beszel masokkal.


Aztan valami megvaltozott de nem tudom pontosan h mi es mikor de egyszeruen total kesz vagyok amikor meglatom es olyankor nezem amikor tudom h o nem nez, es tegnap elott eletunkben maspdszor bamultuk egymast nyiltan, kb azt hittem infarktust kapok:-))


Ha egy tersegben vagyunk akkor total forrosag, csak ra tudok gondolni, a hormonjaim megorulnek es komolyan egyszeruen annyira de annyira hozzaernek, semmire nem tudok koncentralni foleg h folyamatosan erzem h bamul,mivel eldontottem h en ebbe a dologba nem megyek bele tegnap abszolut ignoraltam mikozben lattam h kitartoan bamul.....ez valami orult nehez:-))


Meghallom a hangjat es olvadok nem feltetlenul figyelek arra h mit mond masoknak, csak a mely hangja meg a hangszine valamiert kikeszit. Szornyu h nem nezek ra, mert vonz mint valami magnes es nagyon nehez ot ignoralni, de muszaj mert egy szimpla orult kemia miatt nem fogom kockaztatni a jelenlegi kapcsolatomat:-)


Ha szerelem lenne az mas, azert meghalnek koztunk ez konkretan kizart, ki nem allhatom ax egesz ember egy irritalo valami es sosem mennek ki vele az utcara....es kulonben is egy se..fej. Raadasul az a tipikus alafhim akik mindig is taszitottak a harsanysagaval, sztem eleteben meg egy konyvet nem olvasott...de amikor egymas szemebe nezunk mindezt elfelejtem es csak az kattog bennem h nekunk most muszaj valami szexualis dolgot csinalnunk egymassal:-)


...es a nap tovabbi resze az e koruli fantazialas korul forog:-))De onuralom, es kulonben is meg nem hivott el randizni, meg soha nem valtottunk egy mondatot...plusz ignoralom szoval lehet h azt hiszi h nekem o nem is tetszik.


Viszont hozzatok gratula mindig jo olvasni amikor emberek boldogok es ennek igy is kene mindig lennie, mindannyian masok vagyunk, egy d.sert nekem ez tul magas ár:-))))

2015. jún. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!