Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbiak alapján fog keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak alapján fog keresni?

Figyelt kérdés

Szóval, randiztam egy sráccal, megcsókolt, összebújtunk, fogta a kezem meg ilyenek. Nagyon jól éreztem magam. Később még beszélgettünk is face-n, azt mondta, hogy ő is nagyon jól érezte magát, meg majd legközelebb még megyünk valamerre. Konkrét időpontot nem mondott, ma még nem is keresett.

Nagyon sokat csalódtam már az emberekben, így ezért nem tudom eldönteni, hogy igen vagy nem. Fog keresni? Tényleg komolyan gondolta amit mondott, hogy lesz még legközelebb? Vagy ez is csak egy ilyen jó volt jól éreztem magam, de többé látni se akarom kategória?


2015. jún. 26. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem erre az az aranyszabályom, hogy 3 nap.Ha ennyi idő alatt nem keres akkor felejtős :)

DE...A Te esetedben, tett utalások hogy fogtok találkozni akkor szerintem benne lesz a 3 napban :)


Türelem :)


20/L

2015. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!