Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Hát én immár kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Hát én immár kit válasszak? " Mi a véleményetek az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Tudom, volt már rengeteg hasonló kérdés, de ha valaki valami értelmeset tud írni, azt megköszönöm.

Adott két lány, nevezzük őket A-nak, illetve B-nek. A-t vagy 3 éve ismerem a netről, év elején személyesen is találkoztunk (nem randi volt). Rendes, becsületes lány, kicsit talán hiányoznak a célok az életéből, és eléggé gátlásos (a szülei is tiltották a fiúktól), de nem kicsapongó. A nyárra elhívtam magunkhoz - még nem tudom, mi lesz belőle -, és arról szoktam ábrándozni, hogy a közös programok során közelebb kerülünk egymáshoz, oldódik a görcsölése, és bevallhatom neki egy alkalmas időpontban, hogy nem közömbös a számomra (ja és bármilyen furcsán hangzik is, nem lefektetni akarom). Olyan embernek ismertem meg, akit minden hibájával együtt is el tudnék fogadni társamnak. A probléma csak az, hogy elég messze lakik tőlünk, és Pestre jár egyetemre.

B-vel párszor beszéltem futólag, őt jobban meg kellene ismernem. Róla is sok jót hallottam, jó nevelést kapott, talán céltudatosabb, ő sem az a felületes, kicsapongó természet, de ő közvetlenebb. Ő is Pesten tanul, viszont közel lakik hozzánk. Szívesen megismerném, csak sajnos vele sem nagyon találkozunk személyesen. Egyébként róla is könnyen el tudom képzelni, hogy ha úgy adódna, akkor megfelelő pár lenne a számomra.

Még talán annyit, hogy ha nagyon-nagyon reálisan nézem a dolgokat, akkor inkább arra tippelnék, hogy egyik lány számára se vagyok nagyon vonzó, és nem is akarom beleélni magam az egészbe, annak ellenére, hogy A-val kapcsolatban szoktam álmodozni. (Gondolom, kapok majd olyan választ, hogy akkor keressek egy harmadikat.) Amúgy a lányok 20 évesek, én 28 vagyok.

Előre is köszönöm az ÉRTELMES reakciókat, válaszokat.


2012. jún. 24. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
úristen xD 8 év különbség :/ a B választás lenne szerintem a megfelelő a közelség miatt és a gátlás hiánya miatt,álmodozást ne vedd figyelembe az nem lényeg(egyik lány barátomrol én is álmodtam ahogy hátulról dolgozom) de hiszen én még tapasztalatlan vagyok,azt hiszel amit akarsz 15/F
2012. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen reálisan látod a dolgokat, tudod, hogy valószínűleg egyik sem fog összejönni, mindkettővel megpróbálhatnál a legtovább eljutni. Aztán ha majd ha mindkét lánnyal célegyenesben vagy, elkezdhetsz azon görcsölni melyiket válaszd. Most inkább törődj azzal, hogy kerülhetnél közelebb hozzájuk.
2012. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!