Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor érdemes megmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes megmondani egy lánynak hogy plasztikázott cicije van, az új kezdődő kapcsolatának? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a férfi nem látja hogy gyári, akkor ez csak tényleg egy indokolt korrekció lehetett. Nem olyan horderejű, hogy az elején el kellene mondani.

Kérlek ne írd azt, hogy ruhában nem lehet látni.

2015. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te látod ruhában?? Miből?
2015. jún. 1. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Neked feltűnne, ha egy férfinak 30 centis lenne? No látod. Pedig ők sem bugyiban szaladgálnak.
2015. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem látványos hanem korrekció akkor nem kell elmondani. Ha csak úgy és ilyen nagyon nagyok akkor illene. Bár nekem a testemhez képest elég nagy mindenki azt hiszi,hogy plasztikáztatott. De nyilván érezhető,hogy nem. Látva tényleg olyan mintha meglenne műtve,mert szép feszes melltartó nélkül is. Szóval ahogy érzed :)
2015. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ezt olyan sajnaltatoan irod. Nalam eddig minden pasi odavolt a szilikonert. Pedig olyan szep nagy, miNt egy lufi :) Hiaba probaljak itt maGyarazni, hogy utaljak! A gyakorlat azt mutatja, hogy jobban szeretik Es jobban izgulnak ra. Biztosan gyonyoru a tied is! Ha odakerul a sor, hogy megfogja, akkor teljesen a rabjava valik. En hetero no letemre rajongok a nagy szilikon Mellekert. Mindig megcsodalom masokon is. Szoval, ha mar honapok ota jartok, akkor egyszer elmondhatod, mIlyen dogos vagy. NekEm allandoan tapogatja az elettarsam meg nezegeti:) Azota szilikon fEtise van neki is. N
2015. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Èn az elejèn megmondtam, hogy ha veletlenül nem szereti akkor ne akciò közben kapjon sokkot. Ràadàsul nögyógyàsz vègzettsègü, tehàt fèltem, hogy elutasítja majd. Nem zavarta, tetszik neki, bàr nekem nagyon kicsi, termèszetes lett. Azòta màr kis csalàd lettünk :)
2015. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!