Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányoknak bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak bejön egy aranyos férfi?

Figyelt kérdés
eddig szinte minden lánytól megkaptam hogy aranyos meg kedves vagyok de sosem kellek semelyiknek lehet túl kedves vagyok állítólag azt sem szeretik a lányok és mit jelent hogy aranyos? gyerekekre mondják hogy aranyos én meg már felnőtt vagyok

2015. jún. 27. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Túl aranyos nem lehetsz, maximum hiányzik belőled az a valami, ami egy lányt megfog (az aranyosságon kívül). Humor, elvárt értelmi szint, bármi. Ezzel most még véletlenül sem megsérteni akarlak, csak felsoroltam pár dolgot ami hirtelen eszembe jutott és ezeknél az "aranyos, de nem kéne" fiúknál nem szokott meglenni.
2015. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én sem tudom már, hogy a nőknél most jó vagy rossz, amikor valakire azt mondják, hogy aranyos.
2015. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egy kiskutya, kiscica aranyos, férfire nem mondok ilyet.
2015. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
nálam jót jelent:)
2015. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálam jót jelent, ha egy férfire azt mondom hogy aranyos.
2015. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
első lehet az a baj hogy nem vagyok elég humoros :/
2015. jún. 27. 17:04
 7/19 A kérdező kommentje:
további vélemény?
2015. jún. 27. 17:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem. A nők egy vonzó férfit akarnak, akit "aranyosnak" találnak, az bekerül a barátzónába.


Természetesen a "vonzó férfi" alatt nem azt értem, hogy legyél bunkó, hanem azt, hogy legyenek olyan tulajdonságaid, amik miatt a nők fel tudnak rád nézni. Például legyenek céljaid, mert abból tudják a lányok, hogy nem csak sodródsz az élettel. Legyél határozott és magabiztos, hogy a nő érezze, hogy melletted biztonságban van. Illetve humoros, és kicsit pimasz is.

2015. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

@18:01


A bunkó férfiak valóban sikeresek a nőknél, mert erőt sugároznak magukból, így inkább velük foglalkoznak a csajok, mint egy tutyi-mutyi kedves pasival.


Azonban azt is érdemes tudni, hogy nem önmagában a bunkóság tetszik nekik ezekben a hapsikban, hanem azok a férfias jellemtulajdonságok, amik megvannak bennük ellentétben a kedves pasikkal. Éppen ezért, én inkább azt tanácsolom, hogy a kérdező maradjon rendes ember, de sajátítsa el a férfias tulajdonságokat, hogy a nők férfiként tudjanak rá tekinteni.


Mégiscsak jobb így, mint bunkónak lenni. :D

2015. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

18:07


Of course, meg szerintem megegyezhetünk abban, hogy aki jellemében kedves, jószívű ember, az soha az életben nem fogja tudni hitelesen hozni a tahó szerepét.:D De nem is igazán az a baj ezeknél a férfiaknál, hogy nincsenek férfias jellemvonásaik, inkább csak nem tudják azokat a felszínre hozni. Ahhoz kéne előbb egy nő, aki mellett kihozhatják magukból, de amíg nem hozzák ki magukból jó eséllyel nem lesz nőjük. Na, szóval érted...:D

2015. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!