Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főleg lányokhoz kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donmogyoróscsirke kérdése:

Főleg lányokhoz kérdés, ilyenkor mi zajlik a fejetekben, és szívetekben?

Figyelt kérdés
Több hete ismerek egy lányt, utazgatás és hasonló körülmények szülötte gondok miatt csak 5 alkalommal találkoztunk. Minden következő találkozás viszont már sokkal bizalmasabb volt, interneten is már sokkal pikánsabbakat beszélgettünk, képeket küldtünk egymásnak. Viszont ő olyan, hogy néha úgy beszélgetünk mintha már bármi is lenne, máskor pedig teljesen közömbösen. Megcsókoltam, de azóta nem beszéltünk arról. Eddig nagyon sok apró jel arra mutatott hogy simán lehetne kapcsolat, mégis mi lehet a baj?

2015. jún. 27. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a baj?

Bocsi, de nem értem... Mit vársz? Hogy őrjöngve levetkőzik és rád parancsol, hogy tedd magadévá?


Haladtok szép lassan a randizós-udvarlós szakaszban. Ez így normális.

2015. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félreértesz, még azzal se lenne bajom ha elhúzódna az egész folyamat 1 hónapot még. A bajom inkább az, hogy míg én igyekszem tudtára adni hogy igen is ő tetszik, és bókolok neki meg ilyenek, ő hol teljesen rám van állva úgymond, hol pedig teljesen közömbös. Nem várom azt hogy egyértelmű legyen az egész, csak tudjam hogy nem vakvágányon vagyok futtatva..
2015. jún. 27. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyel magabiztos es elobb-utobb ugyis megkapod! N
2015. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm #3 , remélem! :)
2015. jún. 27. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá személyesen, hogy mi a véleménye kettőtökről?
2015. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 azon vagyok!
2015. jún. 27. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is hasonló helyzetben vagyok, csak a másik oldalon, így talán tudok neked segíteni.

Még én sem találkoztam olyan sokat a sráccal, de ő eléggé nyíltan kimutatta, elmondta, hogy mit érez, gondol, állandóan érdeklődött felőlem, én is egyre jobban megbíztam benne, de a te esetedben lévő lányhoz hasonlóan én is igyekeztem néha közömbös lenni, rossz tapasztalatok, önbizalomhiány és egyéb dolgok miatt, illetve mivel félek a kapcsolatoktól.

Bár mostanában egyre jobban maradozik a részéről az érdeklődés, talán túlságosan féltem és emiatt kezdünk elhatárolódni egymástól :/

Szóval csak folytasd így tovább, nehogy úgy jár, mint ahogy mi vagyunk jelenleg :). Szerintem a lány egyre jobban meg fog nyílni neked, egyre ritkábban lesz közömbös (azaz tesz úgy, mintha az lenne).

2015. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben szándékosan kicsit visszafogtam az érdeklődésem hátha észre veszi, csak sajnálnám ha az egész abba fulladna hogy teljesen elveszti az érdeklődésem..
2015. jún. 28. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!