Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nálatok kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok kizáró ok, ha egy férfi szemüveges? Indoklást is írjatok.

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de mégis miféle kérdés ez, már bocs? Szerintem alapból kizáró ok náluk, ha valaki ilyen hülyeséget kérdez...
2015. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
furcsa emberek vannak itt magasvékony ronda törpe most meg szemüveges sír egész nap itt
2015. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülyeség? Volt olyan ismerősöm, akivel azért nem ment randizni egy csaj, mert nem akart szemüvegesekkel ismerkedni. Én is tapasztaltam már, hogy bizony vannak olyanok, akiket zavar.
2015. jún. 27. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bas_zki, én is szemüveges vagyok, de még egy csaj sem mondta, hogy csak az miatt nem hajlandó velem járni... Ekkora baromságot. Valamire mindig kell fogni, nehogy megtaláljátok a konkrét okokat, igaz?
2015. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En hallokeszuleket viselek, de jol hallok. Tudnek meselni a nokkel kapcsolatban... Elozo valaszolot megertem, viszont szertnem vele kozolni, oruljon hogy csak szemuveges, lehetne hallasserult is az meg rosszabb... Nok teren munkahely teren minden teren.. Kikozositenek, megalaznak eltaposnak
2015. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Ne bactassátok már a kérdezőt! Furcsa kérdés, de én inkább úgy állok hozzá, hogy ha vki azért nem randizna velem, mert szemüveges vagyok - tényleg az vagyok -, akkor ott nem velem van a probléma. Bele kell nyugodni, nyugodnom, hogy nem kellek neki, a saját butasága miatt. Mert a korkülönbséget, a magasságot meg tudom érteni, de az ilyet, hogy van szemüveg, fogszabi, stb. ezt nem.


Van egy fiúkollégám, gondolkodik a szemműtéten, mert szerinte jobban bejönne a lányoknak, most épp nincs barátnője. Mondta, hogy egy fotós ismerőse készített néhány képet róla szemüveg nélkül és határozottan jobban néz ki. Nem röhögtem ki, sajnos nem mondtam meg a véleményem, hogy szerintem ez hülyeség, tök jól néz ki szemüvegben. De nyilván azért mondtam volna ezt, mert én is szemüveges vagyok, nekem eszem ágában sem lenne megműttetnem a szemem, megfelel így, ha leveszem, akkor nem tökéletes a látásom. Érdekes ez a szemüvegtéma, aki nem szemüveges vagy 15-20 évesen kellene szemüveg, nem bírná megszokni, mint én, óvodától együtt vagyunk. :)))

2015. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

dehogy is, egyáltalán nem kizáró ok (és én nem vagyok szemüveges, szóval nem is csak azért)

nem is nagyon hallottam még ilyet, hogy a szemüveg bárkit zavart volna

valakinek ráadásul kifejezetten jól áll

2015. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
elsősorban magadat kell így elfogadnod, egyáltalán nem azt nézzük h kinek van szemüvegje vagy kinek nincs, a személyiség sokkal fontosabb, nekem most pont egy hallás sérült fiú tetszik és mit érdekel engem h nagyothalló készüléke van... olyan aranyos :)
2015. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Miért lenne hülyeség? Volt olyan ismerősöm, akivel azért nem ment randizni egy csaj, mert nem akart szemüvegesekkel ismerkedni. Én is tapasztaltam már, hogy bizony vannak olyanok, akiket zavar."


-->Te meg el is hiszed, hogy azért nem el vele randizni, mert szemüveges? Nagyon-nagyon naiv ember vagy :-) Körülbelül akkora örörséget mondtál, mintha azt mondaná valaki, hogy azért nem tetszik neki XY mert szőke, vagy mert piros sapkát hord.

2015. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Azt azért megsúgom neked, hogy ma már annyi divatos szemüveg van, hogy mindenki megtalálhatja az arcformájának megfelelőt. :D
2015. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!