Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem jön be egy nőnek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jön be egy nőnek sem ha egy férfi szemüveges?

Figyelt kérdés
Van ez a duma a nőknél, tök helyes ha van valaki szemüveg, de ez mese, rizsa. A valóság nem ezt mutatja.
2011. febr. 4. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Mert a szemüveg önmagában senkit sem tesz helyessé. Nekem sok szemüveges férfi tetszett, de nem a szemüveg miatt. El is tudja rontani az arcot, ha rosszat választasz.
2011. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha a szemüveg mögötti ember bejön a csajoknak, akkor a szemüveg is.
2011. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem az nem érdekel ha szemüveges! A gond valószínű a személyiségeddel van... Van egy szemüveges osztálytársam... ronda és k.rva idegesítő... Mellesleg úgy rám tapadt, mint egy pióca... -.-"
2011. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Ha ilyent hordasz,ne csodálkozz.Ez nyilván nem jön be senkinek.


[link]


De egy elegánsabb stílussal szerintem nincs baj.Inkább azt nézik a lányok(fiúk is),hogy mennyire illik az adott személy arcához a viselt szemüveg.

2011. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Cory Rose ***** válasza:
64%
Nekem gyakrabban bejönnek a szemüvegesek, de önmagában attól még hogy valaki szemüveges, nem fog automatikusan tetszeni is. Szóval a szemüveg nem elég.
2011. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem az esetek többségében előny a szemüvegem, ad egy kezdőlépést a beszélgetésnek, hogy "milyen erős?"
2011. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejött már párszor.
2011. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
a szemuveg altalaban csufitja az arcot, vais en szemuveges vagyok egy jo par eve es meg nemtalaltam olyan keretet ameiktol szebb lennek, szemuveg nelkul minden csaj szerint jobban nezek es hat valjuk be a kulso a lenyeg hanem lese szarnak...:D
2011. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A volt párom és a mostani is szemüveges, tehát nem mese :)
2011. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
tovabbba nekedis csak azt tudom tanacsolni amit enis csinalok, mivel tavollato vagyok ezert csak olvasasnal es gepezeselnel hasznalok szemuveget, maskepp nelkule is jol latok... szal ha megteheted akkor csajozasnal ne hasznald:D
2011. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!