Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem tudom elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tudom elképzelni a szürke ötven árnyalatát egy szegény legénnyel?

Figyelt kérdés
Hány sec kellett volna a csajnak, hogy kiforduljon abból a szobából, ha nem helikopterrel megy oda, sőt ki ment el volna ezzel a férfival alapból? A pénz és a hatalom nőket nedvesít be?

2015. jún. 28. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hogy elképzelni tudom, de volt is szürke ötven jellegű kapcsolatom egy szegény legénnyel. Pénze nem volt, hatalma is csak fölöttem, de az fantasztikus volt.

Igaz, nem 19 éves liba voltam akkoriban.

2015. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fogyott volna a könyv ha szegény legény lett volna benne.Sok csaj szeret álmodozni,ezért is kelendőek a cukormázas love story-s könyvek,filmek.
2015. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 curáku ***** válasza:
50%

Az a könyv, sztori, úgy szar ahogy van.. javaslom ezt: https://www.youtube.com/watch?v=zPwTDv0K0Cw


Teljesen jogos. Na meg az is hülye, aki párhuzamot von a könyv és minden nő között.

2015. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mar mesefilmekről beszélünk, akkor inkább Star Wars.
2015. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már magát a Szürke ötven árnyalatát sem tudom sehogy sem elképzelni.
2015. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha nekem szólt az általánosítás, én tudom, h nem minden nő, de vannak páran azért
2015. jún. 28. 11:25
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor én megfordítom a kérdést, vajon melyik az a milliomos pasi, aki egy átlagos, unalmas lánykával leáll és nem gyönyörű modelleket hajkurász?
2015. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről ez a vicc jut eszembe, ami keringett a neten: 'A Szürke 50 árnyalata csak azért “romantikus”, mert a fickó egy milliárdos. Ha egy lakókocsiban élne, akkor egy Gyilkos elmék epizód lenne.' :D
2015. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Ebben mi a vicc ? Ez így van.
2015. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én ha milliárdos lennék, akkor nem a szupermodelleket hajkurásznám, akkor se hiszem, h változna az értékrendem, bár a pénz biztos megbolondít sok embert
2015. jún. 28. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!