Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy rossz sorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy rossz sorban élő, szegény pasit mi motivál az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Miért lenne jó egy ilyen emberrel élni? Ő hogy láthatja?
2014. dec. 12. 12:49
 1/9 Katolikus plébános ***** válasza:
33%
Ha szegény a pasi akkor nem ér semmit a élete,és nem lesz senkije ezt néhányan tudják és így is élik életük.
2014. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, attól, hogy szegény, neki már nincs is joga boldognak lenni?
2014. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mokyu! ***** válasza:
Meglehet
2014. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Passiflora ***** válasza:
57%
Gondolom, az, hogy ugyanúgy vágyik egy társra és szeretetre, mint az emberek többsége.
2014. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

miért egy gazdagot mi motivál???

egy gazdag parázhat azon, hogy csak a pénzért szereti a másik...


a szerelem nem a pénzről szól...

2014. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első és egyetlen barátom szegény volt, mégis nagyon szerelmes lettem belé. Kicsit zavarta ez a dolog, engem viszont egyáltalán nem. A kapcsolatunknak mégis azért lett vége, mert én nem voltam neki elég jó...

Ha meg van a törekvés a szegénységből való kitörésre, akkor nincs probléma.

2014. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyanolyan ember,mint bárki más.Szeretetre vágyik,mint a gazdag,a fehér-vagy színesbőrű,hetero,leszbikus,homoszexuális és még sorolhatnám....
2014. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szegényebb az az ember, aki másnak az anyagi helyzetét nézi...
2014. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csóró voltam amikor megismertem a férjemet és ő se volt sokkal gazdagabb. Sosem érdekelt más vagyoni helyzete, nem az alapján ítélem meg az embereket, ahogy nem érdekel a szexuális beállítottsága, faji hovatartozása, vallása.

Tudtam, hogy ha összekötjük az életünket és szeretnénk biztos egzisztenciát kialakítani, akkor együtt sikerülni fog és így is történt.

Mindenünk amink van azért megdolgoztunk, épp ezért megbecsüljük egymást mert tudjuk, hogy szeretettel és bizalommal, kitartással bármit megvalósíthatunk.

Most a felső középosztályhoz tartozunk, biztos egzisztenciával, a gyerekeink külföldön tanulnak pl. a tizenéves lányom két nyelven beszél, mellette tanul még hármat. A fiam szintén két nyelven beszél, de ő csak később fog más nyelveket is tanulni mert most még nem érdekli őt annyira... Ha érdekelni fogja, akkor megteremtjük neki is a lehetőséget rá.

Sosem felejtjük el honnan indultunk és a gyerekeink sem kapnak meg mindent automatikusan. Ha valamit szeretnének, akkor azért meg kell dolgozniuk pl. jó jegyekkel egy nehéz tantárgyból, vagy házimunkával, stb.

2014. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!