Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti hogy viszonyulnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti hogy viszonyulnátok egy ilyen kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Ha úgy adódna, bele mennétek egy viszonyba ami nem is csak szimpla szexkapcsolat, de nem is hagyományos szerelmen alapuló járás?

Szex, közös programok (mozi, koncertek, iszogatás, színház, szabadulós játékok akármi). Viszont nem érdekel, ha nem keresel messengeren/telón, nem érdekel merre vagy, nem érdekel ha lefekszel mással, vagy hogy kivel kavarsz mikor bulizol. Valamint ott a tény, hogy ha te többet akarnál (egy hagyományos kapcsolatot) én semmiképpen sem mennék bele.



2015. jún. 29. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok lány menne ebbe bele. Tartós kapcsolatot akarnak.
2015. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem mennék bele soha ilyenbe.
2015. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen be vagyok de jól müködik
2015. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attol fugg te hany eves vagy es miert akarod ezt?
2015. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele ilyenbe soha.
2015. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

4. válaszoló:

24 vagyok, túl egy hosszabbnak mondható kapcsolaton.

Nem tudom elfelejteni a lányt ebből a kapcsolatból. Szóval nem igazán tudnék érzelmileg stabil hátteret nyújtani senkinek sem, na meg nem is akarok és nem is szeretném ezt viszont sem. A női társaság azonban hiányzik :)

2015. jún. 29. 23:34
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, akkor nem.

Ilyet olyan emberrel kezdenék akinek tényleg nincs senkije, és nem csak azért akar ilyet mert ő milyen sérült, hanem mert nincs ideje többre/nem érdeklik annyira a kapcsolatok.

2015. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem. Igazából, nem hiszem hogy kiütközne ez a "sérülés" ahogy te mondtad, ebben a viszonyban. Vagy az zavarna, hogy egy 1 éve nem látott lány úgymond pótlékja lennél? Még magam sem tudom, hogy keressek-e valakit egyáltalán.

De, ha keresek max kamu lesz az indok, mint amit mondtál, pl nincs időm többre vagy ilyesmi :)

2015. jún. 30. 18:15
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
En se mennek bele. Nincs idod kapcsolatra, de szexre van? Akkor szevasz, nincs idom a bullshitre. :)
2015. júl. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Hát kösz, de engem senki se használjon guminőnek... Aki ilyenbe belemegy, az nem normális.
2015. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!