Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viszonyulnátok egy olyan kapcsolathoz, ahol ti vagytok a dominánsabb fél?

Figyelt kérdés

Nem a másikon való uralkodásról van szó, meg hogy a fiú állandóan azt mondaná, hogy "ahova te szeretnél", meg "ami neked jó", tehát nem adná fel a saját személyiségét. Csak úgy értem, hogy általában ti hoznátok a döntéseket, meg mondjuk szexuális téren is az irányító(bb) szerepét töltenétek be.

Kort is írjatok légyszi!


2011. dec. 1. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Az olyan nem jó mert rád un. Meg kell tanulnod hogy vállj dominánsá és akkor nem lesz gáz. A csajoknak nem kell egy töketlen kisfiú.


20/F

2011. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy érezném, hogy nincs semmiről saját véleménye, de lehet az is, hogy minden mindegy neki csak velem legyen. Hosszú távon nem jó.
2011. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pontosan így kezdődött, de általában csak rólam szólt minden program:) aztán előhoztam belőle az "állatot":D már egyenrangú felekként éljük napjainkat:)

19N 23F

2011. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elverném mindennap !



nem,amúgy,megmondanám,hogy döntsünk közösen,nekem az a legjobb.:D Nem bírom az egyedül döntést.


16/L

2011. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez a helyzet, de kizárólag szexuális téren. Ilyen a természetünk, és ez mindkettőknek jó így. Egyébként abszolút kiegyenlítettek a viszonyok.

23/N és 28/F

2011. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos ez van, 1 év után már kezdem unni. Utána meg szemre hányja, hogy ő hogy kiszolgál engem meg mindig csak a kedvemre tesz... de nekem nem ez kell, nekem egy FÉRFI kellene... már teljesen kiábrádultam belőle, pedig eleinte azt hittem, álmaim pasija lesz. Már kb úgy tekintek rá, mint a kisöcsémre, a szex sem megy, egyszerűen undorodom tőle. Mintha az öcsémmel akarnék lefeküdni...

20/L 24/F

2011. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát értem. :S De miért nem mondod meg neki nyíltan, hogy neked nem ez kell? Hidd el, nagyon sok férfi tévképzetben van, köztük én is abban voltam sokáig... És az sztem csak segíteni tud, ha megvan beszélve a dolog rendesen, és akkor minden értetlenségre fény derül az ő részéről. :)
2011. dec. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!