Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok pár tanácsot a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pár tanácsot a következő kérdésre? Elhívtam egy lányt moziba, és nem tudom mit szokás ilyenkor.

Figyelt kérdés
Miről beszélgessek, mi az a dolog amiről a lányok legjobban szeretnek beszélgetni? Tudom hogy a filmet nézzük, de előtte éz utána?Szabad mozi közben átkarolnom/megsimítanom?Kérlek írjatok le minden információt, amit tudni illik...Csupán barátok vagyunk, de az utóbbi időben úgy érzem közelebb kerültünk egymáshoz, ígyhát elhívtam moziba...szerintem első lépésnek megfelel, aztán meglássuk mi lesz.Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 30. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott a film amit néztek, beszéljetek arról! Hát nem tudom, csak úgy átkarolnod, megsimítanod nem igazán kéne. Majd úgyis látod rajta, ha szeretné, vagy esetleg el kezd ő téged simogatni vagy megfogja a kezed. De, ha ő a filmet nézné inkább te meg ott matatsz nála az nem fog neki tetszeni.:D
2015. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod megfogni a kezét, vagy puszit adni az arcára, de figyeld a reakcióját, ha nem tetszik neki, akkor ő ezt nem randinak tekinti. De lehet, hogy összejön :)

Egyébként olyanról beszélgessetek, amikről eddig is, te ismered, a te barátod. Nem minden lányt érdekli ugyanaz a téma, mi is különbözünk...

2015. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátok vagytok, ebből feltételezem szoktatok beszélgetni... Ne görcsölj rá, ne gondolj rá randiként, légy olyan mint máskor, beszélgess vele hasonló témákról mint eddig, csak most legyél közvetlenebb. Ha a székre teszi a kezét film alatt első körben fogd meg, utána ha vége a filmnek már nem is kérdés, h kézen fogva sétáltok, majd az adott pillanatban jöhet az első csók
2015. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!