Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két hónap után nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két hónap után nem vagyok még 100% szerelmes, változhat?

Figyelt kérdés

Kívánom szexuálisan, jól érzem magam vele, de nem vagyok olyan térdremegős állapotban. Pedig szerintem szeretem őt. Ez ugye változhat még?


Ja, és másik problémám, hogy nem tartom olyan helyesnek néha. :(


21/L



2015. júl. 3. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem probléma, hogy nem tartod OLYAN helyesnek, ráadásul csak NÉHA. :DDD

Nincs olyan, hogy 100%-ig szerelmes. Vagy szerelmes vagy, vagy nem. Úgy látom te nem vagy az. Én eddig, ha 2 hónap alatt nem lettem szerelmes, akkor már utána sem.


L20

2015. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Persze hogy változhat...másba simán lehetsz szerelmes.

25/F

2015. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult?
2022. ápr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
#3, màr törölte a fiókjàt.
2022. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi.
2022. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!