Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami egyseges jelet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami egyseges jelet nem tudnatok kitalalni csajok, hogy tudjam kinel rughatok labdaba?

Figyelt kérdés
Legalabb a gyk-s csajok egyeztessetek, es sugjatok meg nekem, ha osszefutunk, akkor tudjam. Koszonom.

2015. júl. 3. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Mi lenne, ha TE jeleznéd, hogy bejön a csaj? És akkor tudna reagálni rá.
2015. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem jól jönne egy lelki szemetes, nem rosszból, csak most úgy kipakolnék valakinek. És akkor teljesen őszinte voltam. :-)


Mégis milyen jelet szeretnél?

2015. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csajok! Ezentúl egy nekünk tetsző férfi láttán a szózatot kéne szavalni hangosan. Vagy van más ötlet?
2015. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen inkább ez:

Üdvözöllek dicső lovag, szép a ruhád, szép a lovad... :-)

2015. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hosszu szemezes, mosoly/felmosoly, a kozeledben van, hajpiszkalas, szajharapdalas, vihogas vagy a padlot nezi, vegigsimit a laban, elpirul, zavarban van, vagy baromi kozvetlen, vagy elkezd kerulni...


Abszolut kiszamithatatlan ezt lehet erezni.

2015. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudna fejenallni ha epp feleje tartok es bejovok?
2015. júl. 3. 21:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Az úgy kissé unalmas lenne, nem?
2015. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem lenne unalmas, azzal még nem magát adná oda, hanem azt jelezné csak, h adok egy esélyt, h meghódíts
2015. júl. 4. 08:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer egy férfi ismerősömmel beszélgettem erről, hogy a pasik mennyire nem tudják értelmezni a nők jelzéseit (legalábbis egy részük). Nekem ebből az jött le, hogy a pasinak kb. az lenne egyértelmű, ha leteperném, mert - szerintem - totál egyértelmű női jelekről is hajlamos azt gondolni, hogy az nem jel...


Úgyhogy szerintem a pasiknak kellene egyértelműsíteni, hogy ők mit gondolnak egyértelmű jelnek, és akkor nekünk, nőknek is könnyebb dolgunk lenne.

2015. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

bemutatkozik neked pár férfi, te meg hozzáérsz a kezükhöz, akik elsőre szimpatikusak, behívod egy szobába őket, és megversenyezteted őket, azon szempontok szerint, amelyek neked fontosak a későbbiekben. :) Szituációs feladatokat adsz nekik, IQ teszt, vagy amit akarsz. :D


Na, ez jó utolsó? :D

2015. júl. 4. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!