Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Molettebb, fiatal hölgyek:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molettebb, fiatal hölgyek: könnyebb elfogadni magatokat, ha a párotok is testesebb?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a teltebb nőket szeretem, és többektől hallottam ezt a véleményt.

Az utóbbi időben meghíztam és ha ez igaz lenne, akkor nem igyekeznék annyira lefogyni:-)

24/F



2015. júl. 5. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Az önértékelésemnek semmi köze ahhoz, hogy a párom hogy néz ki. Másrészről persze, ha én nem teszek azért, hogy lefogyjak, milyen jogon várnám el a páromtól ugyanezt? Szerintem (bizonyos keretek közt) az számít, hogy az ember jól érezze magát a bőrében + még ha le is fogynék, nem jönnék össze olyasvalakivel, aki dobna, ha visszaszednék pár kilót.
2015. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!