Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem egészségtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem egészségtelen mértékben megnőttek az igényeim, pedig fiatal vagyok, ebből lehet problémám?

Figyelt kérdés

Szóval volt mar pár barátom, jártam egy lelki dolgokkal erősen foglalkozó punk sráccal egy évig, meg most volt egy majdnem kapcsolat, barátság extrakkal szerűség, egy rasztaval. Es teljes mértékben úgy érzem, hogy nem tudnék már olyan ember mellett lenni, akiknek nincsen kinyitva a szemük, a világ dolgaira, nem műveltek, nem zenélnek, nem szeretik a természetet, es nem szeretik az olyan lélekkel teli zenét mint én. És ez a halmaz, szerény véleményem szerint, rettentő sovány. Mert az emberek eléggé vakok Magyarországon azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amik nekem, létfontosságúak.

ti mit gondoltok erről, van esélyem, így találni bárkit is?



2015. máj. 26. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez itt FELNŐTT kategória.
2015. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Nincs, eláshatod te is magad a füves nembarátaiddal együtt! :D
2015. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Van esélyed.Itt is találhatsz ilyen srácokat.Csak legyél nyitott.
2015. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Te valami degenerált vagy?

Hogy kerültél ide?

2015. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Simán van, mindenkinek meg van a maga "halmaza", csak jókor kell lenni jó helyen. :)
2015. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok degenerált, csak kétségbe vagyok esve, a sok tudatlan embertől.

pedig a lényeg, a boldogság keresésében van, nem pedig a robotolásban, egy olyan társadalomnak, ahol minden eszközzel próbálják ezt ellehetetleníteni.

igen, fiatal vagyok, évek szerint felnőtt, lélekben Sosem leszek teljesen. De azt hiszem nem a kor számít.

2015. máj. 26. 20:53
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem te még egy egy átlagos tini vagy, szélsőségesen felszínes gondolkodásmóddal. Azt is erősen kétlem, hogy neked annyira nagy mértékben lenne rálátásod a világ dolgaira.

Továbbá, mi köze van a rasztaságnak az általad leírt csoporthoz?


Sebaj, majd felnősz és rájössz, hogy cseppet sem vagy annyira egyedi és különleges mint amilyennek 16-20 évesen hiszed magad.

2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Interferencia ***** válasza:
85%
Léteznek hippikommunák, Magyarországon is.
2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon egyetértek veled, ugyanígy érzem én is. Szerintem teljesen természetes, hogy olyasvalakit akarsz magad mellé, aki egy szinten van veled. Én inkább lennék egyedül, mint olyan emberrel, aki nem ért meg. A kapcsolatban magányosabb lennék, mint egymagamban.
2015. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ez nem igény hanem igénytelenség....:D és ja mit keres ez a felnőtteknél?


füvesből van sok,nem tudom mit nem találsz.....lélekkel teli zenéhez meg közötök nem lehet csak beállva lányom :D de szépen körülírtad.....

2015. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!