Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, függhet ezektől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, függhet ezektől, hogy mennyire nő egy nő a szemetekben?

Figyelt kérdés

Férfiak, függhet attól, hogy egy nőben csak barátot vagy igazi nőt láttok, hogy mennyire viselkedik nőiesen, mennyire kacér, mennyire tud flörtölni? Akár öltözködéstől, sminktől?


Olyan esetekre gondolok, ahol egy lány természete alapból szimpatikus. Kedves,házias, értelmes, stb.

Örülnék, ha példákat is írnátok, hogy mi kelti fel a figyelmeteket különösen.


2015. júl. 8. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem viselkedik nőiesen, akkor nem érzem nőnek, hiába nagyon szimpatikus mint ember. Ha valaki sminkel, az nemcsak azért tetszik nekem jobban, mert vonzóbb lesz ránézésre, hanem mert számomra ez a nőies viselkedés része. Olyan nőkkel voltam körbevéve gyerekkoromtól kezdve, akiknek ez alap volt. Öltözködésnél is önmagában az imponál, hogy jól tudja összeválogatni a ruháit, nemcsak az eredmény.
2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy aki vonzó számomra , az ugye tetszik is, és az általában nőiesen öltözködik, de van h elég ehhez nyáron egy rövidnaci meg egy szűk felső.


Szóval nem kell egyből magassarkút venni meg olyan szűk egybecuccot.

Nálam, az első pillantásra eldől, hogy mit szeretnék az adott lánytól. Hogy megismerném e vonzó e. Aztán eldöl h belsőre is az e.


És mivel már nem 10-enéves vagyok, így már köszönöm de barátokból van elég, szóval olyannal nem ismerkedek már akivel nem lehet több, vagy nem vonzó számomra.

2015. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nõként válaszolok, de szerintem ez abszolút férfifüggõ. Mint ahogy a nõk sem egyformák: van, akinek a vékonyabb lànyosabb arcùak jönnek be, van akinek meg a 90 kilós szakállas motorosok.

Èn pl. annyira nem öltözködöm nõiesen, nem sminkelek, de a barátom örül, hogy ilyen vagyok, mert nem szórom a pénzt felesleges kencékre és az állandó shoppingolás helyett vannak közös programjaink.

2015. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem. Számomra az a szimpatikus és így vonzó, ha valaki őszintén felvállalja a természetét, tehát ha annál fogva csendes akkor legyen csendes, ha hangos akkor hangos, ha magazincímlaphoz öltözve érzi jól magát, akkor járjon úgy, de ha nem érdekli, mászkáljon nyugodtan szakadt farmerban és kinyúlt pólóban, ha őt nem zavarja, engem sem fog. Mind rákényszerülünk, hogy megpróbáljunk megfelelni különféle elvárásoknak és igaz unikum az, aki ki mer állni magáért ezekkel szemben, így engem az ilyen megnyilvánulások tudnak igazán felvillanyozni.
2015. júl. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!