Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 32+-os férfiak, ti megnézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32+-os férfiak, ti megnézitek a fiatalabb lányokat?

Figyelt kérdés

A fiatalabb alatt a 18-20-as korosztályt értem.

Egyáltalán, mit gondoltok az ilyen korú lányokról? Mennyire tekintitek őket kislánynak, nőnek? Randiznátok velük, ha úgy adódna?



2015. júl. 8. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1x volt csak ilyen még tavaly, szétmentünk ugyan mert ő elvégezte a tanulmányait aztán elment jó messzire.

A szülei nem szóltak semmi rosszat, mert nem 17 vagy 18 volt a drága leányuk, azt egyszer mondta is az anyja h milyen fiatallal álnék össze. De megkedvelt az anyósom, puszipajtások lettünk, a mai napig ha összefutunk egy üzletben megiszunk egy kávét meg elszívunk egy cigit :)

2015. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
És ekkor te hány éves voltál, 11-es? :)
2015. júl. 8. 20:21
 13/19 anonim ***** válasza:
30
2015. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Megnézem, de többnyire menekülök is jó messzire.

Mivel egészen más az érdeklődési körünk nem erőltetném a randit....25 felett már meggondolnám.

37F

2015. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38/F, a seggét és egyéb részeit bármilyen kifejlett nőnek megnézem. De nem randiznék ilyen korú kiscsajjal, max. ha egy koránál százszor érettebb zseni. De ilyen meg ezerből egy ha van.
2015. júl. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én 36 évesen majdnem összejöttem egy 20 éves lánnyal. Nagyon jól kijöttünk.

Egyébként nem gondolkozom ilyen korosztállyal párkapcsolatban, de megnézni meg szoktam őket, mert sok szép van közöttük.

2015. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Megnézem, de komoly kapcsolatban nem tudok velük gondolkodni, így inkább csak megnézés marad.

Volt pár próbálkozásom 25 alatti lányokkal, és egyiknek sem lett jó vége, inkább ilyen 27-28 év az optimális alsó határ számomra, bár nekem a legtöbb párom 2-3 évvel volt csak fiatalabb nálam, így lehet, hogy csak én vagyok ilyen.


35F

2015. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát, én a másik oldalról mondanám :D 18 voltam, mikor "kinézett" magának, akkor volt ő 35, randizott velem és ő nem az a fajta volt, aki felvágott, h milyen fiatal a barátnője, hanem pont, hogy még bujkáltunk, amíg azt nem tudta mondani, hogy már x ideje együtt vagyunk. Most má bátran vállal, most veszünk lakást (igen, van olyan csaj, aki dolgozik és van pénze és fiatalon, nem az idősebb pasi pénzére hajt, ergo közös pénzen), dolgozunk, na kb ennyire tekint nőnek. 21/N
2015. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*már
2015. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!