Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúkhoz szól a kérdés. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szól a kérdés. Van olyan, hogy egy nőt megnéztek és kész? Pl. Minden alkalommal megnézitek, ha meglátjátok/összefuttok vele rátapad a tekintetetek az főleg arcára.21L

Figyelt kérdés
Tudjátok szerintem mire célzom. Szituáció: mentek az utcán egyedül, akár haverokkal és megpillantjátok a lányt, s rögtön bevillan: Hoppá, ő az!
2015. máj. 14. 14:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*-az/bocsi
2015. máj. 14. 14:38
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi a kérdés? Valahogy nem függ össze az első rész a többivel...
2015. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előfordul :)
2015. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, hogy az ilyen srác, aki így néz akar is valamit, vagy csak mindig néz, megnéz és kész?


Nézés és nézés között van e különbség?

2015. máj. 14. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha rajtad felejti a szemét. Akkor volt mit megnéznie és biztos csinos az a lány. Vagy helyes az arca, Gyönyörű haja van. Szép telt melle van és nyitott a blúz. Szűk nadrág formás feneket és szép lábakat mutat. Vagy sok minden szép egy nőn. Ha megnézzük azt a nő már tudja, hogy ennek a férfinek tetszhetek. De ez még nem azt jelenti, hogy le is fektetné. Ahhoz sok mindennek kell egyszerre szép lenni a lányon vagy össze kell ismerkedni és ott érezni, hogy vonzalom már egy beszélgetés után is fen áll, vagy már ha tudunk sok mindent a másikról.
2015. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pont egy ilyen srác vagyok. Az a baj, hogy nem merek odamenni. Bejön bejön de nem elég optimális a környezet az ismerkedésre "vagyis ezt hazudom magamnak". Ez a hosszútávú szüzesség sikeres receptje a: jó kifogás :D

25/F

2015. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen srácot. :D Az őrületbe kerget ezzel a viselkedéssel. :D
2015. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nagyon emlékezteted valakire
2015. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Én 42/F. 188cm és 95 kiló. Tegnap a metrón ültem egy nőt figyelte aki szembe ült velem és néztem mert nagyon csinos volt kosztümben. Visszanézet. Láttam, hogy többet lopva odanéz rám. Én is rá. Végállomás kiszálltam. Elől mentem aztán lassítottam és utolért a hölgy és elment mellettem és végig őt néztem. Lopva nézet csak felém. Odaért a lépcsőhöz és visszanézett rám. Utána mentem. A buszmegállóban értem utol. Egyedül volt. Összeszedtem minden bátorságom és azt mondtam. Bocsánat, hogy megszólítom, de annyira sok mindennel foglalkoztam mostanában, hogy nagyon jól esett, hogy rám pillantott. Bemutatkoztam és még azt mondtam, hogy köszönöm a mosolyát de még szerettem volna látni. Egyből elmosolyodott és kezet nyújtott és mondta a nevét. Zavarban volt. Még vagy 15 percig beszéltünk és megvártam vele a következő buszt. Amikor elbúcsúztam egy kis papíron odaadtam a telefonszámom és azt mondtam örülnék ha még láthatnám, ne csak metrón. Bámultam a busz után. De visszaintet nekem. Ma felhívott és találkozunk a Duna parton. Istenem de boldog vagyok mert volt bennem egy kis bátorság. Remélem kikötünk az ágyban.
2015. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jajj istenem ne komplikáld már túl :)


Valószínűleg tetszel neki ennyi.

2015. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!