Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szándékai lehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szándékai lehetnek?

Figyelt kérdés
1 hónap telt el mióta szakítottam a barátommal, kicsit megviselt de már túl vagyok rajta, bár még tartjuk valamilyen szinten a kapcsolatot (hetente párszor beszélünk). A kapcsolat nem volt hosszú, érzelmeket sem nagyon tápláltunk egymás iránt, inkább barátibb kapcsolat volt. Egy héttel a szakításunk után egy buliban összefutottam a legjobb haverjával (néha elmászkáltunk együtt, tehát már ismertem nagyjából) és rövid bájcsevej után úgy döntöttünk elmegyünk egy csendesebb helyre beszélgetni egy borral (azt hozzá kell tennem, hogy mindketten társasággal mentünk a buliba, de valamiért együtt akartunk maradni így hát otthagytunk mindenkit). Nem emlékszem nagyon milyen témákról beszélgettünk, de mindketten nagyon jól éreztük magunkat, még virágot is szedett nekem a srác (bár valószínűleg már nem emlékszik rá). Már reggel volt mire úgy döntöttünk, hogy haza kéne menni. 3 héttel az eset után pedig elkezdtünk facebookon beszélgetni és még mindig beszélgetünk, pár napos kihagyásokkal. Viszont érdekes módon amikor rám ír mindig cső-vel vagy csá-val köszön és általános dolgokról beszélgetünk inkább. Nem tart régóta ez az állapot, de félek, hogy ez kezd egyre többet jelenteni nekem és folyton azon jár az eszem, hogy vajon mi a fenét is akarhat tőlem. Főleg fiúk válaszát várom, de ha vannak olyan lányok akikkel történt már hasonló annak is örülnék :)

2015. júl. 8. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azért foglalkozik veled mert bejössz neki. De ő is neked ha nem akkor nem foglalkoznál vele. Gondolom .
2015. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adj jeleket,hogy tetszik neked,mert a srác erre vár.

Például elköszönéskor mondd vagy írd,hogy puszi.Nem számít ő mit köszön te legyél sokkal közvetlenebb és ő is az lesz.

2015. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: Igen nekem is bejön, de sokat gondoltam arra, hogy mi van ha csak haverkodni akar..

#2: Próbáltam már elhívni egyszer a barátaimmal szórakozni, de azt mondta, hogy ez most nem fog menni neki, de a puszis dolgot kipróbálom köszi :)

2015. júl. 8. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátaiddal hívod szórakozni az nem a legjobb ötlet,ő érted van oda,a társaság csak ellene dolgozna.Persze akaratlanul,de így lenne.Csak veled akar lenni és bátorításra vár.
2015. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 Ha haverkodni szeretne csak nem zavarná a társaság.
2015. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok jeleket küldeni felé, szurkoljatok, hogy ne süljek fel!:)
2015. júl. 8. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz felsülni,ha nem reagál kedvezően te akkor is csak túl kedves voltál ami a jellemedből fakad.
2015. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha viszonozza akkor nyert ügyed van. Ha véletlen nem akkor legalább megpróbáltad. Végül is mi bajod lehet.
2015. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!