Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagyok. Az a helyzet,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Az a helyzet,hogy eléggé félénk vagyok ilyen téren és nem tudom, hogy tudhatnám meg egy fiúról, hogy tetszem neki. Hogy kezdeményezzem?

Figyelt kérdés
Ez a srác uj a sulinkban,nagyon tetszik nekem,de egy évvel fiatalabb nálam és nem tünik valami nagyszájúnak:) Párszor láttam csak a suliban,és szerintem mer ő is látott engem, és mivel mindketten rapperek vagyunk (ami a sulinkban nem gyakori) sztem kiszurt, hogy én is olyan vagyok mint ő. Csakhát én nem merek odamenni hozzá,mondták már barátnőim is,hogy menjek oda, de szerintem ez a fiúk dolga :) Meg aztán nem is biztos,hogy tetszem neki és azért nem foglalkozik velem. Próbálkozok mindig a közelébe lenni,de sajnos nem nagyon sikerül,a haverja is rapper és ő szoktot engem nézni,csak ő nem tetszik annyira :D Szóval szerintem tuti látott már. De nem nagyon néz rám,mintha észresem venne. Vagy egyszerűen nem érdeklem? Véleményt kérek lécci!!!
2008. szept. 3. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy párszor röhögünk előtte,meg dumálunk. lehetséges,hogy azt hiszi,hogy rajta?
2008. szept. 3. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet mit írni, szép is a fiatalság :D

Meg amikor az határoz meg, hogy milyen zenét hallgatsz. :)

2008. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem az határoz meg,csak tudod az emberek mégis jobban megtudják megukat érteni egy hozzá hasonló emberrel,aki uyganugy gondolkodik például és általában mindenkinek van egy ideálja. Na valaki értelmes választ?
2008. szept. 3. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem vagyok híve annak, hogy a lány kezdeményezzen feltétlenül, de ha nagyon félénk, nem nagyon van más megoldás. Mivel a zenei ízlésetek hasonló, ez jól jöhet! Derítsd ki, hova jár bulizni, menj el "teljesen véletlenül" te is, ott már közelebb férkőzhetsz hozzá, táncolhattok stb. Szerintem nem túl jó ötlet, ha ott nevetgéltek a barátnőiddel, az orra előtt, tényleg azt hiheti szegény, hogy őt találjátok ennyire mulatságosnak, és ha valóban félénk, ettől tuti még jobban az lesz.

Ja, és ha kedvesen rámosolyogsz, akkor kénytelen lesz viszonozni :))) és ez még nem is nevezhető "nyomulásnak" :)) Sok sikert!!!!

2008. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!