Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beteg vagyok, tartósan (semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, tartósan (semmi halálos), de nem tudom hogyan randizzak így. Hosszú ideje nincs senkim, de szeretnék. ()?

Figyelt kérdés

Lényegében van egy kis személyiségzavarom, néha hülyeségeket csinálok, apróságon dühös tudok lenni, nehezen bírom a változást, emiatt depressziós vagyok, de tudom kezelni a dolgokat 99%ban de tartok az1%tól, félek hogy ezt hogyan adjam ezt be egy lánynak. Hanyadik randis téma hogy "ja és kattant vagyok :D" ? Vannak heggeim régiek frissebbek. Azokat is meg kéne magyarázni Tudom fogok kapni hideget meleget, de ezek mellé egy átlag kinézetű intelligens, humoros frappáns, embernek tartanak a barátaim és a családom. De mivel rég volt utoljára kapcsolatom ezért egyre többször gondolkozok azon hogy ki akarna egy ilyen férfit ha vannak nálam minden szempontból jobbak. Tudom most hideget meleget fogok kapni, kérlek legyetek kíméletesek.


Egy fura Srác :)



2015. júl. 10. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a magadról alkotott képed a betegség határozza meg, akkor nehéz dolgod lesz. Értem, hogy ez kikerülhetetlen része az életednek, de próbáld meg (segítséggel) másra terelni a hangsúlyt. A lányok többsége valamilyen szinten támaszt vár a pasiktól, és ha rögtön a problémával indítasz, rögtön egy alá-fölé rendeltségi viszony alakul.


Szóval alapvetően a betegségen és a hozzáállásodon kéne változtatni szerintem. Van segítséged? Mennyi idős vagy? (Csak, hogy fel tudjam mérni a helyzetet)


Mert ha körülnézel, elég sok "problémás" ember él párkapcsolatban.

2015. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja elso, nem fura kicsit, hogy a 'no tamaszt var' /ugye ami azt jelenti h szinten ala fole rendeles alakul ki/ , de ha neki kellene esetenkent /mert a srac , ahogy irja nem napi 24 ben elmebeteg/ tamaszt nyujtani, mar cinkes.

En ezt inkabb ugy hivnam hogy a nok ttobbsege olyan tamadzt var, amiert cserebe lfszt se kell adnia /am irhattam volna azt is h aljas indokkal, de gondoltam kedves leszek/

2015. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most olvasd el légy szíves még egyszer az egészet, amit írtam 2-es, mert nem jött át az üzenet. Remélem a kérdezőnek igen.


(Nem arról van szó, hogy ez így jól van-e, de ez az igazság, hiába nem tetszik.)

2015. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó én azt vágom, hogy ez az igazság, csak ha nő lennék, leégne a pofámról a bőr, hogy ezt még le is irom. Érted, én vagyok a nő, engem pályolgassál, védjél meg, de cserébe sose várd el az ellenkezőjét.
2015. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!