Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogyan döntsem el, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan döntsem el, h kivel randizzak?

Figyelt kérdés

Nagyon össze zavarodtam.

Van 3. jelentkező akikkel nagyon szívesen randiznék ,de kezd túl nőni rajtam ez a dolog úgy érzem képtelen vagyok párhuzamosan fent tartani ezt a 3-om lehetőséget.

Viszont nem tudom ,h mégis ,h válasszak kivel randizzak a 3 om személy közül ? mi van ha mellé fogok és pont azzal randizok akivel nem annyira célszerű miközben a másikkal meg minden rendbe lenne .

Vagy mind a 3 om emberrel randizzak és az alapján szűrjem le?

Mások ezt ,h csinálják?


2015. jan. 9. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Proba cseresznye! :).De tényleg akkor mind a hárommal menj el,és válasz úgy,akivel jobban érzed magad.De arra ugyeéj,hogy eggyik se tudja meg,hogy a másikkal kavarsz!!! Hajrá! :)
2015. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első randi ( ha nem ismeritek egymást ), akkor csak ismerkedés, nyugodtan megmondhatod, ha kérdezi, hogy találkozol mással is. Nincs okod rá, hogy válassz máris egyet. Nem fogadtál még hűséget, nem jártok, csak ismerkedés :)


Viszont ez az 1. randi mindre. Abból már le kell szűrnöd, hogy melyiket akarod jobban megismerni, netalán járni vele, mert egyszerre több emberrel randizgatni nem szép húzás.

2015. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probáld ki mind a 3-at!
2015. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én voltam pontosan ilyen szituációban!


először is randiztam mind a 3-al, nem mondtam el nekik, hogy más is van, valóban ismerkedős volt a szitu. az első körben rögtön kiesett egy, borzasztó idegesítő volt.


utána amikor újra találkoztam a másik kettővel már elmondtam nekik, hogy mással is találkozgatok és ne haragudjon, tetszik, de más is tetszik, kicsit meg kell ismernünk egymást. ekkor amúgy kiderült, hogy egyikük ugyanezt csinálja egy másik lánnyal.


aztán bonyolódott a helyzet, mert még találkoztam velük párszor, de végül döntöttem és után 3 évig együtt is voltam azzal, akit választottam.


és most jön a fontos rész: ha az elején választani kellett volna, hogy csak 2-vel randizhatok, egyet ejtsek ki, akkor azt ejtettem volna ki, akivel végül összejöttem! ugyanis őt ismertem a legkevésbé és ő volt a legkevésbé helyes, ellenben mint utólag kiderült lehengerlő stílusa volt, humoros, intelligens és nagyon jó az ágyban! ;)

2015. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!