Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szoval van egy pasi aki fel eve hajt ram, meg sosem beszeltunk, folyton bamul en atnezek rajta es neha ranezek, ez a tendencia.


Fogalmam sincs miert, ket napja beragott es tudomast sem vesz rolam, mi tobb kerul, a foldet nezi ha elmegy mellettem, bezarkozik az irodajaba, sorolhatnam...


Egyebkent egy alfahim, a.k.a egy bunko bugris, ami bejon a legtobb nonek-nekem nem. Persze kulsoelg jo pasi, de az egesz viselkedese szamomra visszatetszo, ezert nem nezek ra csak nagyon ritkan.


A kerdes az, hogy ezen miert kell ennyire megsertodni?Fel eve ezt csinalja en fel eve kvazi le.rom, de ket napja megy ez utalkozas a reszerol.


A kerdes: a pasik igy viselkednek akkor ha meg akartak dugni egy not es nem sikerult nekik?Ez egy normalis reakcio?

Koszi minden valaszt



2015. júl. 10. 21:48
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
most akarsz tőle valamit vagy se??
2015. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most miért is fontos ez ha "átnéztél rajta lesz**artad, figyelembe sem vetted" ?

Nyilván nem esik jól ez senkinek.

2015. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez egyertelmu, senkinek nem esik jol ha atneznek rajta de miert kell ebbol ekkora ugyet csinalni? Miert nem lehet csak ugy tenni mintha minden oke lenne, megprobalta, nem jott ossze, next please.


Szoval en azt nem ertem, h ez miert ekkora dolog? Attol ha mondjuk valaki nem viszonozza a vonzalmamat nem kezdem el kerulni az illetot inkabb csak ugy teszek mintha nem vonzodtam volna hozza soha, de ez a total at ezes rajtam, meg begubozas...ez szerintem tulreagalas es ezert nem ertem:-)

2015. júl. 10. 22:02
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hallott rólad valamit.
2015. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégsem akkora kujon. Ha az lenne már túltette volna magát rajtad mert megvigasztalódott volna 2 másik tejcsárda között.


De lehet h csak kicsit morci, amúgy ne foglalkozz vele eddig sem foglalkoztál.

2015. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"megvigasztalódott volna 2 másik tejcsárda között. " :D

ezen jót nevettem végre :)

2015. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5-os: Azert zavar mert total olyan erzesem van h nekem kene rosszul ereznem magam attol, h o rosszul erzi magat, es ez az egesz melomra ranyomja a belyeget. Megfordult a fejemben, h beszelek vele, de mivel olyan amilyen nem hiszem h lenne kozos temank.
2015. júl. 10. 22:15
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak ez a jelenseg fura, h nem is ismer csak hajt ram fel eve es ennyire kiakad attol, h nekem o nem kell mindezt ugy h kb 37 eves es menyasszonya van, plusz azzal megy el akivel akar, szoval meg az sincs h en vagyok az egyetlen no az irodaban, vannak rajtam kivul meg kb 80-an.



...es igen

2015. júl. 10. 22:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Óóóó a kis sunyi alak. Szóval anyu háta mögött sértődött meg.

Minek beszélnél vele? Felesleges.


Egyébként ez a bezárkózik az irodájába hogyan van? Ti most egy irodában dolgoztok?

2015. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

10-es Ez ugy van, h neki van egy kulon irodaja es nehany munkatarsamnak o a fonoke (az enyem nem) ergo bejarogat a mi reszlegunkre es amiota hajt ram azota kb napi husszor bejon de inkabb tobbszor.


Tegnap elott egyszer sem, ma pedig egyszer. Nem csunya vagy ilyesmi, de az az igazi kigyurt, gallerfelhajtos hangosan beszelo idiota, akinek semmifele kulturaja nincs es kb egy amoba szintjen mozog. Ex katona volt Irakban es ugy kerult az irodaba h ismeri az igazgatot aki gondolom megsajnalta, mert a pasit kb dinnye arusnak vennek csak fel.


Egyebkent rajtam kivul nem flortol senkivel, total kozombos mas nokkel szemben, ettol fuggtelenul o a tipikus vezerhim. Csajozasi gindjai nincsenek es ezert nem ertem, h ezt miert kell igy felfujni.


Most ezt fogja csinalni, negativ energia kuldes, ignoralas es utalat? Neha komolyan nem ertem az embereket, mikozben nem akartam megbantani,


Miert nem tud ezen tullepni?

2015. júl. 10. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!