Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után hova érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után hova érdemes vinni a Lányt, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Kifogytam az ötletekből, a sablonos mozi, park dolgok meg annyira nem fognak meg, valami új ötletre lenne szükségem. Helyileg Budapesten élünk mind a ketten. Hova lenne érdemes mennünk és mit csináljunk az elkövetkező időkben, randikon? Az értelmes válaszokat megköszönöm, negatív, lenéző hozzászólásokra semmi szükségem sincs!

2014. máj. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
10 emeletes ház teteje! ott piknikeztek naplementében!
2014. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Citadellára kiülni egy sziklára és élvezni egymást
2014. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: a Citadellára én is gondoltam, este különösen szép hely! :) Másik viszont, az egy dolog, hogy kiülünk és beszélgetünk, de egy idő után az is unalmassá válhat a számára (gondolom) :/ és nem szeretném, ha unatkozna a Lány :)
2014. máj. 2. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát csináljatok olyat, amit nem un meg hamar!!
2014. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a legjobb, de mivel nem ismerem még annyira, nem tudom, mi volna az a program, ami biztosra lekötné :)
2014. máj. 2. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle mihez lenne kedve? Legegyszerűbb. Én kocsmába vittem ahol kettesben voltunk és megtanítottam billiárdozni. Utánna Bowlingozni. Mind a kettőt imádta. 3nap alatt a teljes ismeretlenségből szakított a pasijával, ami 4évig tartott. Szerintem kb majdnem mind1 hogy hová viszed a csajt, csak jól érezzétek magatokat. Bár ne egy lepukkant alkoholistákkal teletömött helyre.
2014. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!