Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, igaz az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, igaz az, hogyha egy lány azt mondja egy fiúnak, hogy most nem tudna komoly kapcsolatba lépni vele, akkor sose jött be neki igazán?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam. Velem volt egy ilyen és akkor a lány kezdeményezett. Elég rendesen nyomult. Bejött a lány, de akkor így nemigazán akartam kapcsolatot. És mire összeszedtem magam és elkezdtem közeledni felé, lekoptatott azzal, hogy most elég nehéz napokat él át és nem tudna elképzelni egy hosszútávú kapcsolatot (nyilván nem írta, hogy velem vagy csak úgy általában). Ez ilyenkor mi?


Tudom, hogy az elején nem kellett volna eltöketlenkedni, csak érdekel, hogy érezhetett/érezhet-e valamit még irántam. Azóta üziben tartjuk a kapcsolatot. 18/F


2015. júl. 12. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én el tudok képzelni olyan élethelyzetet, amikor alapjáraton nem kellene pasi, viszont ha a (látszólag) nagy Ő kezdeményez, akkor kapnék még így is az alkalmon. 20l
2015. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bokorugró ***** válasza:
Simán, ez abszolút így van. Megkérdezheted erről a fiúkat is, hisz elvégre ők tapasztalják meg... az hogy mit mondanak a lányok, hát igen, mondani sok mindent tudnak :)
2015. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó: Nem megkérdőjelezni akarom azt, amit írtál, mert mint mondtam, máshol is olvastam már ezt (bár ugyanitt GYK-n). De egy lány komolyan ennyi energiát és időt feccölne egy olyan pasi megszerzésébe, aki nem is kell neki? Mert, mint mondtam az én szituációmban a lány kezdeményezett és ez nem egy éjszaka alatt zajlott le, és azóta is tesz megjegyzéseket.

2015. júl. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!