Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell a férfinak udvaroln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brain Storming kérdése:

Miért kell a férfinak udvarolni a nőknek?

Figyelt kérdés

Értsd: Miért a férfiak azok, akik udvarolnak a nőknek?


Megalapozott válaszokat szeretnék.


2010. márc. 4. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenhol így van. Az állatvilágban is. Az állatoknál azért, mert a nőstény eldönti, hogy mely apajelölt utódai túlélési esélyei a legnagyobbak.

Gondolom ez nálunk is így van, még az őskorból maradt vissza. Az őskorban pl. a nők a minél szőrösebb férfit választották. Ez mindig is így volt. Azért, mert a férfinek meg kell arról győznie a nőt, hogy az ő magvai a tökéletesek.

2010. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a kérdés megalapozatlan. A mai világban (sajnos) nem kell udvarolni a nőknek. A pénz, kocsi, üveges szesz sokkal imponálóbb.
2010. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyik hölgynek nem kell egy kicsit udvarolni az nem is hölgy!Kellemes érzés "hódítani"(ha még sikerül is...!)Az az igazság,hogy ha nem figyelek fel a lányra magamtól,lehet hogy hiába "udvarolna" nekem!Leírni is furcsa!:) A "vadászat vágya"!
2010. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ultradurva udvarlógépezet, mégis, ez nem jön be a lányoknak.
2010. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:43-as: Nem tudom, milyen lányokkal/nőkkel találkoztál eddig, de hidd el, a legtöbb nem arra utazik. Ezzel csak azok takaróznak, akik nem képesek csajt fogni maguknak.

Válasz:

Szerintem is arról van szó, amiről az első válaszoló írt. Nagyon leegyszerűsítve: a nő képes világra hozni a gyereket, így a férfinak meg kell győznie őt arról, hogy ő megfelelő lesz apának. És ha nem is tudatosan, de ez áll a dolgok hátterében szerintem.

Bár ez a dolog a mai világban már egy kicsit felborult. Sok esetben a csajok úgy loholnak egy-egy srác után, mint a pincsikutyák.

2010. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló azért van kivétel! Én igenis elvárom, h. egy férfi kezdeményezzen, ne legyen gyáva és udvaroljon. Azokat a férfiakat messze elkerülöm, akik állandóan buliznak, életemben nem ittam meg 3 kortynál több alkoholt. Az autókhoz pedig nem is értek, így teljesen mindegy. A legvonzóbb számomra az, ha egy férfi udvarias, tiszteli a nőket, kicsit régimódi. Ezért helytelen az általánosítás.

És valóban igaz, h. manapság az udvarlás már nem divat, ami elsősorban a nők hibája, mivel a legtöbben túl könnyen kaphatók, nem igazán igénylik vagy várják el az udvarlást. Ez a jelenség véleményem szerint egyedül a nők hibája.

2010. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Az én szememben nem is nők azok, akik a pénzre, kocsira stb. mennek. Azok pénzhajhászok és semmit több. Én sosem voltam olyan, viszont soha nem is loholtam pasi után.


És örömmel kijelenthetem, hogy a párom másfél hónapig loholt utánam, mire rábólintottam, hogy próbáljuk meg együtt.

2010. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!