Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmagyaráznátok nekem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyaráznátok nekem azt nők, miért csináljátok azt, hogy komoly kapcsolatotok ellenére levelezésbe kezdtek valaki mással?

Figyelt kérdés
Rohadt jó hangulatúak a levelezések, majd csak előbújik az, hogy igazából csak beszélgetni akartok, és eszetek ágában sincs akár valamit belegondolni a későbbiekben. :P Nagyon érdekelne, hogy miért kell ezt csinálni. Ez mire jó nektek? :)
2015. júl. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
He?
2015. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én speciel munkakörömből kifolyólag rendkívül sokat unatkozom, de azt nagyon.
2015. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2: oké, de flörtölős, kacérkodós leveleket írsz akkor is másnak, ha komoly kapcsolatod van?
2015. júl. 13. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor mit. A lehetőségek teljes spektrumából választok, attól függ, milyen kedvem van.

Megesik, persze.

2015. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor biztos én élek ódivatúan férfiként, ugyanis én nem flörtölgetnék, kacérkodnék valaki mással - még levelekben sem-, ha van barátnőm. Ennek mi értelme? :D
2015. júl. 13. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Hogy miért? Gondolom mindenki másért csinálja.

Én speciel azért levelezek mással, mert szeretek ismerkedni, új embereket megismerkedni. De ezeket a beszélgetéseket nem én szoktam kezdeményezni, csak ha valaki rám akad, és szimpatikus, akkor válaszolok. Ha továbbra is az, akkor meg elkezdődik a levelezgetés.

A kacérkodást sem szoktam kezdeni, de ha a férfi elkezdi (és hagy ne mondjam, hogy bizony a férfiak nagy része elkezdi:D), akkor megpróbálom kicsit humorosan elütni, amire akár azt is lehet mondani, hogy viszonzom.

Talán azért, mert kellemes érzés, ha valaki közeledik, még akkor is, ha tudom, hogy komoly szándék nincs mögötte, hisz nem ismer, nem lát. Biztos az egómnak kell, nem tudom:)


Egyébként én szívesen maradnék a teljesen baráti beszélgetéseknél, de az a tapasztalatom, hogy a férfiak ilyenre amúgy nem nyitottak. Aki minimálisan érdekli őket, azzal elkezdenek flörtölni, aki meg nem, azzal megszakítják a beszélgetést.

2015. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is megkérdezhetek valamit? A férfiak miért kezdenek el akkor is flörtölni, ha tudják, hogy a lánynak barátja van?:)
2015. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kezd el! :)
2015. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!