Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele a randin? Tetszik de még nem vagyok kész 1 kapcsolatra

Figyelt kérdés
viszont ha nem mennék el vele randira akkor el is felejthetem:S
2010. márc. 4. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen. Egy randi még nem jelenti azt, hogy ő lesz a férjed ;) Csak add magad, mosolyogj, érdeklődj. Azon, hogy "még nem vagy kész egy kapcsolatra", majd akkor gondolkodj, ha már eljutottatok odáig.
2010. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne edd meg! biztos értékelni fogja!
2010. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem a randi lelke a helyszín... valószínű, h egy gokardozáson nemm éreznétek olyan jól magatokat. most még szép az idő, sétáljatok, vagy menjetek el egy cukrászdába... ha rosszabb lenne az időjárás akkor sincs nagy baj, menjetek el moziba (pláne ha nagyon félsz!!) vagy csak sétálgassatok fedett helyen... ne félj! tudom, mondani könnyű... én is voltam a te helyedben, de megpróbáltam elengedni magam és sikerült. remélem neked is fog!! 14/L
2010. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!