Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiú vagyok és van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és van egy lány aki már elég régóta szinpatikus nekem. Elég nyuszi vagyok e téren igy nemnagyon merem felhozi a témát hogy ketönk közt lehet e valami. Hogy tehetném meg?

Figyelt kérdés
MSN-en elég sokat beszélünk személyesen nemannyira de jóba vagyuk mint barát. Csak sajnos nemtudom h esetleg én is szimpatikus vagyok neki v sem. Egyébként 16 éves vagyok.
2008. szept. 3. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyi, nem lehetne, hogy...
2008. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Msn-en könnyebb leírni, amit mondani akarsz, mert az nem olyan személyes. Fogalmazd meg szépen, hogy szeretnéd, ha járnátok és nemcsak barátok lennétek. Aztán csak egy "enter" és aztán meglátod, hogy mit válaszol. Ezután már könnyebben fogsz vele erről beszélni, később találkoztok és már akkor is könnyebben megy a beszélgetés :-)
2008. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jah és még v mi... nekem néha ugytünik mintha leakarna koptatni... de nembiztos lehet nekem tünik ugy csak...

azért nemerem mekérdezni... mert az nagyon ciki lenne ha nem... oszt utána barátnőinek meg mondaná... jól beégetne biztos .... vagy nemtom én csak etöl félek

2008. szept. 3. 21:58
 4/13 A kérdező kommentje:
SMS-be már küldtem neki szép szövegeket arra pozitivan reagált...
2008. szept. 3. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, bajod nem lesz belőle...
2008. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hello. hát szerintem próbáld meg elhívni egy talira ,hogy csak ketten legyetek ott, gondolom úgy sokkal könnyebb lesz. Szerintem próbálj meg a talin nyomulni tudod ,hogy megfogod a kezét meg ilyesmik. ha ő is akarja akkor úgy is haggyni fogja ,hogy kézen fogja menjetek meg minden. onnantól meg már elég könnyű elmondani a dolgokat:)
2008. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó kommentbe van valami. (Y)
2008. szept. 3. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ne sms-ben mondd meg neki! inkább kérdezd meg tőle,hogy van-e kedve veled megnézni egy filmet a moziba. ott tudtok beszélgetni, meg tudod hívni fagyizni, tudsz neki udvarolni és látod majd, hogy hogyan reagál. ha viszont többször is elutasít és nem megy veled moziba, az azt jelenti,hogy nem akar veled kapcsolatot.
2008. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Közös séta valamerre... kézfogás... és így tovább... szerintem ez az egyik legértelmesebb közeledés hozzá és ha összejöttök jobb is erről nosztalgiázni mint arról hogy 'Emlékszel amikor msn-en elküldted nekem azt a szerelmes üzenetet ?'
2008. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Most amúgy majd a jövendőbeli kapcsolatod összes lépésére az interneten akarod megtalálni a választ? Ha nem szeded össze magad, úgysem jutsz sehova, soha.
2008. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!