Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy valaki azért néz mindig mert tetszem neki, vagy csak nézi, hogy mit nézem?

Figyelt kérdés

Alapesetben azért lehet tudni,ha valakinek bejön az ember. De itt valahogy nem tudom. Meg nekem volt valakim, amiről tudott is,és ismeri is őt. De elkezdett nézni, én is őt, aztán ez mindig így maradt ha összefutottunk.

Egy idő után sajnos elég feltűnően ment a bámulás,és aztán mosolygott is ha meglátott.


2015. júl. 14. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván azért néz, és mosolyog, mert tetszel neki. Az egymásra mosolygás már apróbb flörtnek is nevezhető

21/L

2015. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak elég idiótán viselkedtem párszor és nagyon megbámultam. Azért gondolkoztam el ezen.
2015. júl. 14. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaja tetszel neki.

ÉS már csak volt valakid, szóval már nincs?

És még mindig ilyen kis tündéri a gyerek?

2015. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is pont ez a gondom. Nekem is tetszik egy srác, aki szokott nézni. A barátnőim szerint tetszem neki is, de nem tudom. Figyelj, szerintem vagy megvarod, hogy kezdeményezzen, vagy ne foglalkozz vele. Tudom hogy ez nagyon nehéz, még nekem se sikerült.
2015. okt. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!