Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Milyen szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen szerintetek ez a testalkat? Randiznátok/járnátok a hölggyel, vagy teljesen kizárt? Őszinte válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a testalkatról? Mutatkoznátok az illetővel pl. strandon, vagy szégyellni való inkább? Melyik a zavaróbb: a vastag comb, vagy kar? Sportolnátok a lánnyal együtt, ha ez motiválná abban, hogy jobban nézzen ki? Milyen gyakorlatokat ajánlanátok ezek eltüntetésére?

(A kép 164cm-es személyt ábrázol.)

Kérlek írjátok le, hogy hány évesek vagytok és nektek milyen a testalkatotok! Köszi szépen előre is!


[link]


[link]



2015. júl. 15. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem zavarna, de ha szeretne velem sportolni akkor szívesen mennék vele

Amúgy meg miért szégyellnék mutatkozni vele ha a barátnőm lenne

az alakomról tudok privátban képet küldeni

22/f

2015. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavarna. :)
2015. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha 40-50 evesen nez ki 1-2 gyerek utan semmi gond...
2015. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez elég gáz: zsíros vagy nagyon. Ez tényleg csak akkor elfogadható ha már szültél és elmúltál 40.

És ne nekem kelljen már motiválnom valakit hogy belássa hogy fitten, egézségesen mennyivel jobb életet lehet élni.

2015. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem semmi gond nincs vele
2015. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs gond vele, #4 megy egy hülye.
2015. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez az test ferfibe igy nez ki kb.(bal oldali);

[link]

Kicsit punyhadt testalkat, en nem mondanam dagadtnak, de vekonynak sem. Viszont egy kis edzes es egeszsegesebb etrend nem art, mert a kesobbiekben rosszabb lehet(pl. gyerek utan)

2015. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hasonló alakja van a barátnőmnek én szeretem így is, szóval miért ne lehetne vele mutatkozni? ő mondjuk csak 158 centi :) de szerintem nincs semmi gond ezzel az alakkal...akit meg zavar ne nézze :)


22F

2015. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy , de ha a 20-as éveidet taposod akkor az egy kicsit probléma , de nem zár ki semmit azaz ha mellette remek személyiség lakozik simán elmennék veled randira , mutatkoznék melletted. És ha úgy alakulna h tetszenél örülnék ia neki ha eljárnál edzeni velem , ha viszont csak haverok maradnánk akkor is szívesen segítenék neked ha megkérnél .... De mindenképp figyelj oda az alakodra ,mert sokat számít mind kinézetben mind érzésben...erősebb lesz az immunrendszered nem leszel annyit beteg, mindenféle tevékenységet jobban fogsz bírni , nem fáradsz el hamar , levezetheted vele a stresszt , és boldogabbá tesz ... 23 F sportos / izmos ha gondolod képet is mutathatok
2015. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gázos. 35F
2015. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!