Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogyha az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogyha az embernek nincs senkije, akkor meg is szakadhat mire lesz, de ha van barátnője, akkor meg szinte úgy kell leráznia magáról a többi csajt?! Vagy ez a furcsa eset csak nálam van így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is így van...:S

Amikor van valakim valahogy mindig akkor lenne még 3-4 másik lány is mint lehetőség, de amikor magamba vagyok akkor totál semmi..

2010. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
igen nálad.
2010. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert ha nincs senki, akkor látszik is rajtad, hogy görcsösen erőlködsz, töröd magad.

Mikor van, akkor vidámabb, lazább, magabiztosabb vagy, mert tudod, hogy úgyis van valaki más.

2010. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg így van. 23/F
2010. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van, de én már nem is erőlködök.. Kb. 1 éve vagyok egyedül, egy ideig még próbálkoztam, most viszont már nem nagyon érdekel a dolog. 24/f
2010. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert amikor egyedül vagy lógatod az orrod, amikor párkapcsolatban vagy, akkor meg sugárzol. Te melyik csajhoz mennél oda: egy szomorúbbhoz, vagy egy folyton nevetgélőhöz?

.

.

.

Na, meg is van a válasz :)

2010. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Passz... Szerintem ez leginkább hozzáállás kérdése. Én legalábbis nem vettem észre ilyesmit.
2010. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg igy van de erre van magyarazat! Ha van valakid akkor megvaltozik a kisugarzasod, magabiztosabb leszel stb, es ez feltunik a lanyoknak. Emellett ennek tudomanyos biologiai magyarazata is van. Parkapcsolatban boldog vagy es ugye nem utolso sorban a szexualis eleted is "fellendul" ezaltal a szervezetedben is felszabadulnak, jobban termelodnek bizonyos kemiai anyagok amikre a masik nem igencsak fogekony. :) Szval kerem szepen ez nem csak a veletlen muve. :)
2010. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

velem is igy van

20 f

2010. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez valóban így van.
2010. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!