Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ciki, de azért megválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ciki, de azért megválaszolnátok srácok? 20L

Figyelt kérdés

Szóval. Nézegetjük egymást egy sráccal, azaz feltűnt, hogy ő nézeget, én pedig erre felfigyeltem. Rendes srác, de csak köszönő viszonyban vagyunk.


Bejelöltem fbon. Vissza is jelölt. Megváltoztattam a prof. képemet, amit lájkolt, és én is az övét, meg még 1 képét. Szóval kizárásos alapon rámentem az adatlapjára.


Azóta direkt megváltoztattam 2x is (mert különben kisebb gondom is, tehát nem szoktam), de egyiket se lájkolta be...


Most ez gond? :/


Nem vagyok fb b#zi, de vele személyesen nem tudok beszélni.


Amúgy egy egyetemre járunk, de most nyár van ugye...


Rossz jel? :(


2015. júl. 17. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak ráunt vagy nem figyelte. Egyenlőre nem vészes. Inkább írj rá, vagy hívd el valahová, az sokkal egyértelműbb választ ad a kérdésedre.
2015. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, de ti pasik nem szoktátok direkt figyelni?
2015. júl. 17. 17:56
 3/10 xyz6666 ***** válasza:
Én soha nem figyelem. Csak ha üzen valaki. Írj neki valamit.
2015. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jézusom bakker. Ahelyett, hogy a profilképedet variálnád és várnád, hogy lájkolja, mi lenne, ha írnál neki?...
2015. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

izé... 20 éves vagy, és mivel ezt a FB likolgatós kérdést nem a tini párkapcsolatok rovatban tetted fel, ezért valószínűsíthetjük, hogy felnőttnek érzed magad...



szóval akkor mi lenne, ha felnőttként is viselkednél, és a profilkép cserebere meg like helyett valami olyasmivel próbálkoznál, hogy megkérdezd van e kedve találkozni, esetleg ha ez túl belemenős így rögtön, akkor indíthatsz, egy szia, mi újság, blablabla, és egyébként blab-bla-bla, én is szeretem bla-bla-bla... hátha eszébe jut a találkozás (vagy ha nem még midig felvetheted te)

2015. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én értelek benneteket. De! A kérdésem az volt, hogy rossz jel e, vagy sem?
2015. júl. 17. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem... nem rossz jel... lehet, hogy a srác csak felnőtt, és nem a FB likeokban éli ki magát... esetleg 1x likeolt nem fog minden nap. esetleg bármi lehet, de ha itt pörögsz, hogy like-vagy nem like abból sosem lesz még egy árva randi sem, nem hogy kapcsolat.


szóval a zaccból olvasás és egyéb jós technikák helyett mi lenne, ha most szépen ráírnál (én be is kapcsoltam a FB-om, hátha rólam van szó, szóval hajrá!)

2015. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehhez csak annyit tudok mondani hogy velem szakított egy lány akit marhára szerettem mert nem lájkolgattam a facebook képeit.
2015. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire izgat, elmondom én mi alapján likeolok egy lányt.

#1: Iszonyatosan szerelmes vagyok belé. Ilyenkor minden egyes képét és bejegyzését likeolom, de csak ha ő sem közömbös irántam. Ez nagyon kivételes lányoknál van és egyszerre csak egy ilyen van. Pl. most is.

#2: Jóbarátom a csaj és bírom, de csak barátilag. Ilyenkor az érdekesebb képeit likeolom.

#3: Bejön a lány külsőre, de alig ismerem. Ilyenkor egy-egy kivételesen szép képét likeolom. De nem fogom szétlikeolni, akármennyire is tetszik.


Szerintem te is a harmadik kategóriába tartozol. De ha nem tudsz megnyugodni, weben a jobb felső sarokban ki tudod keresgélni, kiket, miket, milyen sűrűn likeol. Meg hírfolyamban is megjelenik néha.


De csak csatlakozni tudok az előttem válaszolókhoz. Írj rá, ha tetszik! Jól fog esni neki.

2015. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóval ezért cserélgetik a nők a profilképeiket olyan gyakran :D Hihetetlen, hogy itt minden nap tanulok valamit :DDDD


Egyébként, kedves kérdező. Én úgy szoktam, hogy 1DB profilképet belike-olok. Többet nem, nem érzem, hogy szükséges lenne.


Így én is csak mantrázni tudom az előttem szólókat: "Írj rá!"

2015. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!