Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szlovén lánnyal milyen az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szlovén lánnyal milyen az élet?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy szlovén lánnyal, itt él budapeten, itt is akar maradni (ne is kérdezd, én nem tudom hogy miért). Egyenlőre jól mennek a dolgok csak soha nem voltam külföldi lánnyal. Kinek milyen tapasztalatai vannak velük?


Gondolom trianonról egy szót se, ok annyit én is levontam.


Ha valaki volt küldföldi lánnyal az kérem írjon már néhány jó szót ide.


Csajok; nem érdekel a külföldi pasitok. Az hogy hogyan áruljátok magatokat Fábiónak az itt nem releváns.



#fábió
2015. júl. 17. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt élek a határ közelében, a tinder egy csomó szlovént dob ki, nagyon szépek. :D
2015. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te élsz egy szlovén lánnyal, nem neked kéne ezt tudni te okos?
2015. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért,a szlovén valami felsőbbrendű,különleges faj,hogy másabb velük az élet,mint például egy magyarral ?!
2015. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező SZLOVÉNIA NEM A VILÁG MÁSIK VÉGÉN VAN, HOGY TOTÁL MÁS LEGYEN AZ ÉLET EGY SZLOVÉN NŐVEL.


Sok (kisebb) szomszédos ország kultúrájának nagy része azonos. Szlovéniával nagyon hasonló Magyarország történelmi fejlődése és volt idő, amikor egy államot is alkottunk velük. Nem hiszem hogy sok különbség lenne egy átlagos szlovén, vagy magyar, vagy szlovák vagy lengyel ember életében, amik miatt ilyen külön tanácsra szorulnál.


Ha orosz, finn, görög, belga, kínai, kongói, brazil barátnőd lenne még megérteném a kérdést, de hidd el nem szorulsz semmilyen specifikus tanácsra.

2015. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En lany vagyok es az egyik legjobb baratnom szloven, o pl nagyon szokimondo, ha tetszik neki egy pasi, akkor odamegy es megmondja, ha le akar egy pasival fekudni szinten megmondja es emellett szuperul nez ki.


Megis ennek ellenere a pasik menekulnek tole ami eleg hihetetlen leven egy baromi jo norol beszelunk, de a hozzaallasa elriaszt mindenkit, kb millioszor elmagyaraztam neki h fokozatossag, flortoles...akarmi, o szimplan nyomul.


Erdekes:-))

2015. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!