Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez azt jelentené, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy ne számítsak többre?

Figyelt kérdés

Találkozgattam egy sráccal, aki 3 hónapja vetett véget a 4 éves párkapcsolatának. Amikor elkezdtünk randizni, direkt rákérdeztem, hogy egészen biztos túl van-e az előző kapcsolatán? A válasz egyértelmű igen volt. Eltelt egy hónap, heti több találkával, majd a képembe mondta, hogy kényszernek érzi ezeket a találkozókat, mert bármennyire is szimpatikus vagyok neki úgy látja, hogy ő csak egy olyan emberre vágyik, akit megölelhet, megpuszilhat, de nem kíván ennél tovább lépni, mert nem érzi késznek magát egy komoly kapcsolatra. Ergo egy pótlékot keres.

Elmondása szerint azért hozakodott ezzel elő, mert nem akar átverni, de én már most is kicsit megvezetve érzem magam, hiszen az elmúlt egy hónapban nem erre engedett következtetni.

Rám hagyta a döntést, hogy belemegyek-e így a játékába, vagy sem. A saját lelkem védelmében úgy döntöttem, hogy nekem erre így nincs szükségem. Nem várok rá, ha úgy alakul, még sem hagy nyugodni, hogy vajon később ebből lehet-e még valami. Ezen kérdésem elől viszont mindig kitér azzal, hogy nem lát a jövőbe, nem tudhatja mi lesz.

Engem megnyugtatna, ha a képembe mondaná, hogy NEM, nem lesz belőle semmi.

A hülye agyam most ok nélkül reménykedik, mert ő nem képes korrektül megosztani velem az érzéseit, mégha nyilván a végkimenetele ennek nem is 100%.


Mit tennétek a helyemben? Illetve férfiak, nektek mi jár a fejetekben, amikor ilyen helyzetbe hoztok egy nőt? Egyértelmű lepattintásnak kéne vennem?



2015. júl. 19. 14:53
 1/3 Interferencia ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy őszinte. Azt hitte, hogy továbblépett, de közben rájött, hogy nem; van ilyen.
2015. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én értékelem is, hogy őszinte. Jobb, mintha szórakozna velem. Annak is örülök, hogy tiszteletben tartja a kérésemet és nem "nyúz" feleslegesen. Ennek ellenére viszont hiányzik és nyilván szeretné tudni a lelkem, hogy lehet-e ennek még folytatása, vagy végleg tegyem félre az érzéseimet. Nehéz ezt úgy, hogy nem kapok korrekt választ erre vonatkozóan.
2015. júl. 20. 00:01
 3/3 Interferencia ***** válasza:
Megértem, de ha ő se tudja, akkor mit mondjon? Szerintem inkább hanyagolnod kéne.
2015. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!