Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen háziállata ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen háziállata ne legyen leendő párotoknak? Milyen háziállat jelentene pedig előnyt?

Figyelt kérdés
Mondjuk betérsz randipárodnak lakhelyére és ölébe ugrik szeretett macskája, avagy 2 m hosszú kuvasz kutyája, vagy bármi más, mit gondoltok?
2015. júl. 18. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hehe én is kedvelem freddiet pacsi :) szeretem az állatokat de kutya macsak az udvarra való
2015. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
a legjobb ha semmilyen
2015. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Nálam a macska a nyerő, a kutyákat nem bírom elviselni. Pók, gekkó, leguán, kígyó, teknős semleges, nem zavar, aranyosak, de nem egy nagy plusz.


Rágcsáló (patkány, hörcsög, tengerimalac, nyúl) vagy papagáj jobb, ha nincs, azok nagyon idegesítőek és koszolnak.

2015. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
ezek a keresőszavak honnan jöttek??? :D
2015. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Semmi olyan ne legyen, ami megölhet ha kiszabadul.


Macska jöhet, kisebb kutya is :D Bernáthegyit azért ne tartson egy kis lakásban.

2015. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem már van párom, de soha semmilyen háziállattól nem riadtam vissza még, esetleg ha valami közveszélyes bestiáról lenne szó. :)
2015. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lakásban lehet macska (de ne tizenöt darab, egyet-kettőt viszont tisztán lehet tartani), madár, rágcsálók, teknős, hal. A hüllőket/rovarokat/békákat nem szeretem. Kutyából a nagyok tetszenek, őket viszont az udvaron célszerű tartani. Egyébként előny, ha van neki vagy szeretne állatot.
2015. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 opened paradise ***** válasza:
63%

Ne legyen vízilova,mert én nem viszem le sétálni.

Egy angol bulldog nyerő lenne :D

2015. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 opened paradise ***** válasza:
63%

Helyesbítenék:

Azt fel tudnám nyergelni és nagyon vagány lenne. De ne nekem kelljen utána takarítani.

2015. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Lakásban szabadon mászkáló állatok közül csak macska legyen. És belőlük sem 20 darab. Valamint a hálószobába legyen tilos a bejárásuk :D
2015. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!