Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik 1 pasi, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik 1 pasi, de nem tudom h ő mit akarhat tőlem. Neki az 1 éjszakás kalandok jönnek be, de tudja h nekem nem. Mindig találkozni akar velem, még akkor is ha csak beszélgetnénk is. Ez kb 8 hónapja megy így. Vajon mit akar? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak barátkozni akar veled.

De ha nem vagy biztos, jobb megkérdezni mik a céljai.

2010. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha téged is egy egyéjszakás kalandra szánna, akkor nem keresne annyit, és nem foglalkozna veled ennyit. Lehet hogy belefárad a sok k*rvába és azt érzi hogy másra van szüksége. Mivel tudja hogy te nem iylen típus vagy, lehet hogy komolyan érdeklődik utánad. De ha úgydöntesz hogy összejösz vele, akkor ezt fixáld előtte: "Te nem olyan lány vagy..." Ha akkor visszakozna, akkor meg felejtsd el, csak egy újabb trófeát akart... :)
2010. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
spéci áru lehetsz számára. dugni akar.
2010. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod h ő csak az egy éjszakás csajokat kergeti? mondta valaki?vagy ő mondta ezt?
2010. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem talizzatok.. 8 hónapalatt épp eleget beszélhettetek sztem ahhoz hogy kb tudd hogy milyen is valójában és hogy veled mik a szándékai.. mellesleg ha beszélgetésen kívül szeretne vmi olyat is amit nemszeretnél, beszéld meg vele, és ha nagyon nyomulni kezd ennek ellenére akkor hagyd ott (ne hagyd hogy a rózsaszin felhők tulságoan elvakítsanak és belemenj vmi nemkívánt dologba mert te jössz ki belőle rosszul).. tudsz magadra vigyázni sztem:)
2010. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!