Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány fölvesz egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fölvesz egy fiút msn-e, (lány 15, fiu 19), akkor mit gondol a fiú a lányról?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello én 18 éves srác vok és hát természetesen nekem is van jópár lány ismerősöm ( msn en is ) és hogy mi jár a fejemben mikor velük beszélgetek? hát nagyjából semmi max a barátnőmre gondolok, Msn csak arra van hogy esetleg megismerj 1-2 uj barátot barátnőt de biztosan nem hosszu távú kapcsolatra szoval szerintem annak a fiunak igazábol nem jár semmi a fejébe ha normális...meg mivel 19 éves gondolom megvan már neki a maga társasága ha barátnője nincs akkor biztos vagyok benne hogy nem msn en ismerné meg hisz annak nincs semmi jövője ... remélem segithettem hello
2008. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nincs barátnöje, és itt lakik egy utcával arrébb, szóval nem msnes kapcsolat lenne, ha lenne.

és akkor mit gondoltok, amikor látjátok hogy egy olyan lány vett fel titeket, akit csak látásból ismertek?

2008. szept. 4. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello megin az első válaszoló vok hát akkor 2 lehetséges dolog lehet vagy tetszel neki és akar tőled valamit vagy csak pusztán társaságra vágyik ha dumáltok sokat ugyis kiderül sok sikert:)
2008. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem sokan rámenősnek gondolják,inkább csináld azt hogyha találkozol vele az utcán akkor kérj tőle egy zsepit vagy vmi mást esetleg aztán ha már látásból ismeritek egymást akkor sztem felveheted.
2008. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!