Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki hogy nem ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy nem ő az egyetlen?

Figyelt kérdés

Pár hete találkozgatok M-el. A második randi után megvolt az első csók, a harmadikon már intimebb együttlét. Ez után megkérdezte mit szólnék hozzá ha ő fészbúkon bejelölné, hogy kapcsolatban vagyunk.. amire én azt válaszoltam, hogy szerintem még korai lenne.

Most úgy viselkedik, mintha egy pár lennénk.

Nem tudja, hogy van egy két hónapja tartó szexkapcsolatom J-vel.

J pár hét múlva elköltözik egyetem miatt 3 órányi autótávra. Nem tudom milyen sűrűn látnánk egymást.

Ha soha többé, vagy nagyon ritkán, meg tudnám szakítani a kapcsolatot és semmit nem szólni erről M-nek.

Viszont nagyon vonzódom J-hez.

Úgy érzem korrektnek ha elárulom mi is a helyzet, hiszen félreértésként indult az egész. Én egyenlőre nem tartom magam és M-t egy párnak. Mégis félek, hogyha elmondom mi van J-vel elveszítem őt.


J-vel nagyon jó a szex, megvan a vonzódás, és van egy közös hobbink amire nehéz mást találni. Személyiségileg nem illünk viszont össze, és el is fog költözni.

M-el több a közös témánk, hasonlóbb az ízlésünk, és közelebb is lakik. Hozzá viszont (még?) nem vonzódom annyira, mint J-hez.


Mindhárman 18-19 évesek vagyunk. J és M nem ismerik egymást.


Mit csináljak?



2015. júl. 25. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha tényleg komolyan gondolod, most mond el, mert ha később az már nagyon rossz. Esetleg mástól megtudja, még rosszabb. Indíts tiszta lappal, őszintén.
2015. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A korrektségednek már mindegy. Mondd el neki és majd kiderül mi lesz. Amúgy van tini párkapcsolatok kategória!
2015. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
M az a James Bondban volt, nem? Sehol egy V vagy egy T?
2015. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Van hát, de a tizennyolc az már határeset. Ebbe a kategóriába meg gondolom komolyabb emberek járnak.
2015. júl. 25. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Volt a JB-ban Q is, nem?

2015. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Döntsd el, hogy melyiket akarod. Ha nem tudod még, akkor beszélj M-mel, hogy eldönthesse, akar-e harmadik lenni, vagy sem. Nem játszhatsz az érzéseivel, ez nagyon szemét dolog.
2015. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Heads-up: Még a kérdés kiírása napján elmondtam M-nek, és azt mondta ő csak akkor tudna velem lenni ha ő lenne az egyetlen. Megegyeztünk, hogy a hét végére kitalálom mi lesz. M mellett döntöttem végül ahogy jobban megismertem és megkedveltem. J is tudja mi van és megértő, nem hiszem hogy megviseli a dolog. #Mindenjóhavégejó?
2015. aug. 3. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!