Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy bombacsaj ismerősöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bombacsaj ismerősöm, mit tegyek első lépésnek?

Figyelt kérdés
Valójában egy suliba jártunk(általánosba) de nem nagyon beszélgettünk. Tudom az MSN címét, de még nem vettem fel. Mit tanácsoltok első lépésnek, mert mondom ő egy igazi bombázó, s itt nagy a tét.
2008. szept. 4. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelöld be az iwiw-en, majd ha visszajelöl, jöhet az MSN!
2008. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már fenn van nekem MyVipen 2 és fél hónapja
2008. szept. 4. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel msn-re és beszélgess vele. Csak találtok valami közös témát.
2008. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is ugy gondolom,h eloszor is vedd fel a messenger listadra s aztan probaljatok ott dumalgatni s a tobbi kialakul magatol!Ugyis eszreveszed majd te is rajta chateles kozben,h kedvel-e vagy sem s ha jol egyeztek,akkor a tovabbi teendot szerintem te is tudod!:)
2008. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!