Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval az baj, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval az baj, ha egy nő visszautasít, de az már nem ha erre bunkó, flegma reakció érkezik a "férfi" felől? Még, hogy nem nehéz a nőknek.

Figyelt kérdés

Nem hiába van idézőjelbe a szó.

Na meg nyilván nem is a rosszindulatú, szemét, földbe döngölő visszautasitásról írok, ahol a cél a másik ember megalázása.

Én eddig mindig megkaptam a magamét, szóval most erősen elgondolkoztam azon, hogy többet nem szeretnék egyenes lenni, mert nem éri meg, hogy napokig rosszul, kellemetlenül erezzem magam.

Ráadasul a férfiak is tudnak nagyon gonoszak lenni ilyen szempontból. Láttam pár kérdést ezzel a problémával kapcsolatban, és sokan elégge el vannak tévedve, ezek mellett most nálam is nagyon aktuális a téma, mert egy srác mindenki előtt lejárat és másképp adja elő a storyt. Holott csak tényleg én naív, nem akartam húzni az idejét.

De ez ugyebár nem baj, hisz ők ezt megtehetik nem?


2015. júl. 28. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak őt minősíti, nem téged. Amúgy én is úgy vagyok vele, hogyha valakinél hamar rájövök, hogy nem illik hozzám, akkor azt minél korábban jelzem felé, hogy ne húzzam az idejét. Csak a fiúk gyakran nem hiszik el, hogy ez az ő érdekük is. Csupán azt élik meg, hogy kosár. Onnan tudhatod, hogy egy srác okos, értelmes, hogy ilyenkor nem kezd el mindenfélét terjeszteni rólad.
2015. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyszer találkoztunk egy összejövetel kapcsán, és azóta írt. Probáltam nem válaszolni, meg figyelmen kívül hagyni, de végül, úgy voltam vele, hogy szeretném ha tisztáznánk a helyzetet. Nyílván ha tudom milyen, arra sem méltatóm, hogy hozzá szóljak.
2015. júl. 28. 10:48
 3/16 Estienne ***** válasza:
0%
Imádom a nemek harcát :-D
2015. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem az egyenességgel van a baj, hanem a kölcsönös tisztelet, és megbecsülés hiányával. Vannak Nők, akik személyes sértésnek veszik, ha leszólítják őket, esetleg utánuk szólnak, miközben kis szoknyában, színpadi sminkben korzóznak a férfiak között. Ha valaki bepróbálkozik és nem felel meg a mércének, akkor egy pozitív gesztust sem érdemel...miközben a Nő célja pontosan az volt, hogy felkeltse a figyelmet.

A férfiak akkor tesznek megjegyzéseket, amikor olyan módon utasítják el őket amit méltatlannak éreznek(néha jogosan),és egyfajta elégtételt akarnak azért,mert szórakoztak velük. Nagyon nehéz valakit úgy visszautasítani, hogy a másikban ne legyen utána indulat, és nagyon sok lány ezzel nagyon nincs tisztában.

37F

2015. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akkor mit lehet csinalni? Eljatszani, hogy tetszik? Vagy mit?

Egyenes voltam es nyilt(ami amugy a legtobb ferfi szerint a leghelyesebb modja a visszautasitasnak).

Egyszeruen csak leirtam, hogy nem tetszik, es nem szeretnek semmit tole. Ezzel ugy latszik nagyon megsertettem.

2015. júl. 28. 11:08
 6/16 A kérdező kommentje:

Amugy nem voltam ilyen, "jaj csak azert is adom ala lovat, hogy utana egy jot rohogjek rajta". Sem olyan figyelem felkelto.

De lehet ezentul en is eljatszom a szende, kis "szuzet", aki kedves meg minden , de termeszetesen semmit nem akar.

2015. júl. 28. 11:11
 7/16 Estienne ***** válasza:
Minden visszautasítás fáj bármely félnek, de inkább maradj összinte! Én legalábbis többre becsülöm a fájó igazságot is mint a kegyes hazugságot. De ezzel lehet nincs mindenki így...
2015. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A lényeg mindig az apró részletekben van!!!

Legtöbbször az okozza a problémát, hogy meg akarod magyarázni a döntésed, vagy a fiú rákérdez, hogy mi az oka.

Nem szabad ebbe belemenni,mert onnantól kezdve jön az indulat és a sértődés. Egyenesnek kell lenni, minta balta és csak annyit mondani, mert így döntöttem és a másik félnek ezt el kell fogadni. Ha őszintén mondod és határozottan , akkor meg fogja érteni. Ha egy picit és tétova vagy, esetleg viccesre, szánalmasra veszed a figurát, akkor bajban leszel.

37F

2015. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A visszautasítás mindig érzékenyen érinti az embert.

Aztán van olyan, aki ezt mindenképp meg akarja torolni (bunkó módon beszól), az például azért jó, mert biztos lehetsz abban, hogy jól tetted, amikor visszautasítottad.

És nem érdemes ezt a kérdést (ezt a kérdést SEM) kiélezni a nemek harcára.

2015. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hat nincs.

Haragszok erre az egesz helyzetre, mert barmit is csinaltam volna rosszul jovok ki, es a vegen meg en vagyok hulyenek beallitva bonusznak.

De ez csak az egyik ilyen eset, mert a "hulye r*bi" stbn mar meg se lepodtem, de ezen...

2015. júl. 28. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!