Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan annyira tolakodásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan annyira tolakodásnak tűnnek az alábbi dolgok és az, hogy látszik, hogy többet akarok mint barátság már az első néhány randin?

Figyelt kérdés

Ha például :

- találkozáskor megpuszilom

- séta közben fogom a kezét

- séta közben átkarolom

- séta közben derekára teszem a kezem

- padon ülve átölelem egy kézzel

- búcsú puszi közben átölelem

- vagy egy csók


Ezek nem mind egy nap és egyszerre történtek, és a puszin kívüli dolgok második randi után vagy attól kezdődőén.


Ez olyan nagy tolakodás lenne ?


2015. júl. 28. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kinek mi, én személy szerint nem elégednék meg csak puszival, én már az első randin csókot szeretnék. :)


Kérdésre válaszolva: számomra ez nem tolakodás!

2015. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

26f vagyok és már teljesen ki vagyok akadva, hogy egyesek azt mondják túl sietek és rámenős vagyok míg mások, hogy nem vagyok elég rámenős, és nem is közeledtem.


Szóval egyes személyek azért raknak barát zónába mert nem teperek eléggé mások pedig azért mert szerintük csak úgy az igazi ha előtte csak barátkozunk.

2015. júl. 28. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha az érdeklődés kölcsönös, akkor nem tolakodás. Akkor az, ha a másik nem akar tőled semmit.
2015. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha egyszer már valaki eljön a harmadik randira is és ilyet mond már tényleg nem tudom mire véljem. Akár hányszor sikerül erőt gyűjteni egy újabbra, két lépéssel dob vissza, már nem tudom mit merjek vagy ne merjek megtenni vagy mondani.
2015. júl. 28. 12:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nem kölcsönös akkor meg mi a f* ért jön el a sokadik randira is ?
2015. júl. 28. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
# 5: Szerintem ha erről megkérdeznéd őt, még akkor sem kapnál választ.
2015. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt még így női szemmel se értem sajnos. Lehet, hogy még határozatlan és nem tudja eldönteni, hogy mit akar.
2015. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg máskülönben is nem egy lánnyal jártam így, és nem mind egy típusúakkal.... megértem, még azt is hogy nem tetszem 20nak de már 26év alatt senkinek kicsit már zavaró.


Virágot viszek erre meg azt kapom, hogy őt nem lehet megvenni....


Legközelebb viszek egy zacskó kutyaszart...lássam ahhoz mit szól....

2015. júl. 28. 12:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után szoktál találkozni az adott lánnyal?

Lehet, hogy még nem ismered annyira az adott lányt, hogy tudd, hogy szereti-e egyáltalán a virágot, vagy sem.


Mi a pasimmal másfél hónapig leveleztünk, skype-oltunk és videóchateltünk mire megtörtént az első személyes tali.

Már több mint 2 éve vagyunk együtt.

2015. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

2-3 hét.


De láttam a facebook-on oldalán ajándék virággal a kezében.

2015. júl. 28. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!