Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak úgy megdicsérem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak úgy megdicsérem egy lány külsejét, azt hány lány fogja annak érteni, hogy akarok valamit?

Figyelt kérdés

Van egy pár lány, akik olyan haverok, suliban, vagy közös ismerős által ismerjük egymást. És tényleg csak haverok, dumálni szoktam velük, ha találkozunk semmi mást.

És sokszor ha jól néznek ki, jó a hajuk, vagy a ruhájuk, akkor megjegyzem, hogy "jó a hajad, vagy jól nézel ki ebben a ruhában..." de csak ennyit.

És akkor megköszönik...

És erre mondta egy haverom mikor meghallotta, hogy mondtam az egyik csajnak, hogy jó a haja, hogy azért ne nagyon mondogassak ilyet.

Mert, 1. csak a csajok dicsérgetik egymást minden ok nélkül, és én nem vagyok az.

2. Csak úgy senki nem dicsérget senkit, hacsak nem egy szemét, aki igazából gyűlöli a másikat, de a képedbe mosolyog, és azt mondja, hogy milyen jól nézel ki...

Tehát, ha egy lánynak ilyeneket mondogatok, azt hiszi, hogy akarok valamit nála, és ha nem jövök be neki, akkor elkezd majd gyorsan lekoptatni... Mert nincs olyan, hogy fiú-lány barátság!


Tényleg igaz ez?

Ne mondjak senkinek ilyet, még kedvességből sem?



2013. jan. 3. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


Én pl. koleszos vagyok és sokszor dicsérnek fiúk is. Soha nem vettem felkérésnek egy keringőre.

2013. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fasság, lehet úgy is dícsérni, hogy ne legyen félreérthető. Pláne ha nem orrba szájba
2013. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség..biztos van ilyen is, de azért a lányok szeretik ha dicsérik őket. Ha nem viszed túlzásba simán dicsérheted őket még ha csak barátként tekintesz rájuk.
2013. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baromság. Mondogasd nyugodtan. Ez különböztet meg minket az állatoktól (többek között) :)
2013. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy hülye! Ennyi.
2013. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A haverod tuti pasi. Hidd el, hogy mi nők örülünk a pozitív visszajelzésnek. Az én haverjaim mondjuk a másik véglet, akik inkább kicikiznek, mint megdicsérnek. (pedig nincs miért, sőt! mindenhonnan máshonnan csak a pozitívat kapom)

Ők megmaradtak valami ovis szinten, hogy ha tetszik egy lány akkor annak a haját kell húzni...

2013. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed túlzásba, akkor tök jó, hogy ilyen vagy, maradj is ilyen. Csak tényleg vigyázz azzal, hogy ne vidd túlzásba, mert mi lányok egy idő után jelnek vesszük az ilyesmit. De ha egyszer-kétszer megdicséred őket, az nagyon kedves gesztus. ^^
2013. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!