Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok tippeket incselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok tippeket incselkedésre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú kollégám aki gyakran megviccel engem kedvesen (általában megcsikiz), nekem nagyon tetszik a srác.

Nem vagyok a szavak embere így egyenlőre inkább szeretném valamivel viszonozni ezeket a gesztusokat, valami hasonlóval. De passz! Nincs semmi fantáziám. Megdobálni kedvesen mondjuk egy fürt szőlővel nem túl udvarias. Csikizésen kívűl bármi más? Tudom gyerekes de ezt most nagyon élvezem :)


2015. júl. 30. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

:D Mennyi idősek vagytok?

Sztem mond meg neki hogy csikizés helyett inkább puszit kérsz :)

2015. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De cukik vagytok ...:D Jobb szó nem jutott eszembe. :) Ami nekem "bejött" , ha valaki incselkedett vagy flörtölt velem, hogy kedves hangon azt mondtam hagyjál békén, mosolyogtam, és a szemem sarkából néztem rá, majd utána hirtelen másik irányba.A tapasztalat azt mutatta, ez tetszik a férfiaknak. :) Az a baj,hogy az ilyen ugratós incselkedésben én annyira nem vagyok otthon :/
2015. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem baj, ez jó! Köszönöm szépen :) 25 évesek vagyunk.
2015. aug. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!